środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Nie żyje znany polityk i miliarder!

Nie żyje znany polityk i miliarder!

Był członkiem parlamentu, a przede wszystkim miliarderem, który pojawiał się na listach najbogatszych ludzi na świecie. Zginął prawdopodobnie w katastrofie helikoptera.

Nie żyje Olivier Dassault

miliarder
Olivier Dassault, członek parlamentu francuskiego oraz milioner (źródło: wydarzenia.interia.pl)

Olivier Dassault ukończył francuską Akademię Sił Powietrznych École de l’Air. Służył w rezerwach francuskich sił powietrznych i był zawodowym pilotem inżynierii bojowej. Udało mu się ustanowić kilka rekorów świata w tej dyscyplinie.

Dziadek Oliviera założył francuską firmę lotniczą Dassault Aviation, w której wnuk została prezesem ds. Strategii i rozwoju kontrolowanego przez rodzinę konglomeratu lotniczego i oprogramowania Dassault Group.

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Miliarder

W lipcu 2019 roku majątek mężczyzny szacowany był na około 6 miliardów dolarów. Według magazynu „Forbes” w 2020 roku Dassault wraz z siostrą i braćmi znalazł się na 361 pozycji w rankingu najbogatszych ludzi świata.

Olivier Dassault był również francuskim politykiem reprezentującym Zgromadzenie Narodowe. Wiadomość o śmierci mężczyzny potwierdził również Emmanuel Macron na swoim Twitterze. „Olivier Dassault kochał Francję. Kapitan przemysłu, miejscowy urzędnik wybierany w wyborach, dowódca rezerwy sił powietrznych: za życia nigdy nie przestał służyć naszemu krajowi. Jego nagła śmierć to wielka strata” – napisał prezydent.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
miliarder
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...