wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Naga milionerka wypadła z okna z 5-miesięcznym dzieckiem na rękach!

Naga milionerka wypadła z okna z 5-miesięcznym dzieckiem na rękach!

Wstrząsająca historia. Z okna jednego z apartamentów wypadła naga kobieta trzymająca w swoich ramionach malutką córeczkę. Dziewczynka miała zaledwie 5 miesięcy. Zmarła okazała się być milionerką.

Zabójstwo czy samobójstwo?

Lili Luo była córką potentata nieruchomości. Kobieta wypadła z okna apartamentowca w Hongkongu. Na rękach trzymała swoją 5-miesięczną córeczkę. Obie zmarły na miejscu. O tragedii poinformował amerykański portal New York Post.

Do zdarzenia doszło 6 stycznia. Śledczy prowadzą dochodzenie co stało się w apartamencie. Czy kobieta zdecydowała się na samobójstwo, czy jednak ktoś jej pomógł. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nie zostawiła listu pożegnalnego.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Pozorne szczęście?

Śledczy muszą ustalić co zdarzyło się 6 stycznia w apartamencie Lili Luo. Sekcja zwłok ma ustalić przyczynę śmierci kobiety. 34-latka był córką potentata nieruchomości. Nie brakowało jej pieniędzy, ani luksusu.

Władze chcą sprawdzić czy zmarła nie chorowała na depresję poporodową. Jej zdjęcia na Instagramie pokazują szczęście i luksus. Nic nie wskazywało, że może dojść do takiej tragedii.

W jej Instagramowym poście możemy zobaczyć uśmiech oraz radość, nie wiadomo tylko czy były szczere. 7 listopada 2020 roku Lili poinformowała, że jej córeczka jest już na świecie od 100 dni.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wypadła
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...