poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Naga milionerka wypadła z okna z 5-miesięcznym dzieckiem na rękach!

Naga milionerka wypadła z okna z 5-miesięcznym dzieckiem na rękach!


Wstrząsająca historia. Z okna jednego z apartamentów wypadła naga kobieta trzymająca w swoich ramionach malutką córeczkę. Dziewczynka miała zaledwie 5 miesięcy. Zmarła okazała się być milionerką.

Zabójstwo czy samobójstwo?

Lili Luo była córką potentata nieruchomości. Kobieta wypadła z okna apartamentowca w Hongkongu. Na rękach trzymała swoją 5-miesięczną córeczkę. Obie zmarły na miejscu. O tragedii poinformował amerykański portal New York Post.

Do zdarzenia doszło 6 stycznia. Śledczy prowadzą dochodzenie co stało się w apartamencie. Czy kobieta zdecydowała się na samobójstwo, czy jednak ktoś jej pomógł. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nie zostawiła listu pożegnalnego.

Atak na lotnisko w Kandaharze!

Pozorne szczęście?

Śledczy muszą ustalić co zdarzyło się 6 stycznia w apartamencie Lili Luo. Sekcja zwłok ma ustalić przyczynę śmierci kobiety. 34-latka był córką potentata nieruchomości. Nie brakowało jej pieniędzy, ani luksusu.

Władze chcą sprawdzić czy zmarła nie chorowała na depresję poporodową. Jej zdjęcia na Instagramie pokazują szczęście i luksus. Nic nie wskazywało, że może dojść do takiej tragedii.

W jej Instagramowym poście możemy zobaczyć uśmiech oraz radość, nie wiadomo tylko czy były szczere. 7 listopada 2020 roku Lili poinformowała, że jej córeczka jest już na świecie od 100 dni.

Tragedia! Nie żyją 2 osoby

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
wypadła
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...