środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Na ulicy znaleziono ciało 4-latka!

Na ulicy znaleziono ciało 4-latka!

Na jednej z ulic znaleziono martwego 4-latka. Chłopiec otrzymał kilka lub nawet kilkanaście ciosów ostrym narzędziem. Kilka godzin wcześniej dziecko zostało porwane.

Porwanie 4-latka

Ciało 4-letniego chłopca zostało znalezione na jednej z ulic Dallas w Teksasie. Dziecko kilka godzin wcześniej zostało uprowadzone przez Darriynna Browna, który już wcześniej miał problemy z prawem.

Małego Casha Gernona poszukiwano bardzo intensywnie. Wszyscy mieli nadzieję, że odnajdą chłopca żywego. 18-letni porywacz miał włamać się do domu rodziców dziecka, a następnie porwać śpiącego, prosto z łóżeczka.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''

Ciało na ulicy

Całe porwanie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Z zeznań matki wynika, że porywacz nie zna dziecka i nie rozumie dlaczego je porwał. Ciało dziecka znaleziono kilka godzin od porwania.

Ciało 4-latka znajdowało się około 800 metrów od domu. Chłopiec nie miał na sobie butów oraz koszulki, a na jego malutkim ciałku było widać rany kłute. Z ustaleń policji wynika, że dziecko zginęło od pchnięć ostrym narzędziem.

Polska w niebezpieczeństwie! ,,Czarny grzyb” atakuje
ŹródłoWP/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
ulic
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...