poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Młoda dziennikarka zabita na wizji! Rodzina chce usunięcia nagrania

Młoda dziennikarka zabita na wizji! Rodzina chce usunięcia nagrania

Alison Parker została zamordowana podczas jednego z wywiadów. Film z zabójstwa dziewczyny, ciągle krąży w odmętach sieci, a momentami pojawia się na stronach Facebooka i Googla. Ojciec dziewczyny od 6 lat walczy z korporacjami o usunięcie nagrań.

Dziennikarka zabita na wizji
fot. Vester Lee Flanagan Ii
Wiele osób może umrzeć! WHO zwołało specjalne posiedzenie
Dziennikarka zabita na wizji
Policjanci mszczą się za śmierć kolegi! Brutalnie zabili kilku mężczyzn

Dziennikarka zabita na wizji

Tragedia miała miejsce 15 sierpnia 2015 roku. Młoda reporterka przeprowadzała wywiad na temat turystyki, a w tym czasie towarzyszył jej Adam Ward – 27 letni operator kamery. Sprawca zastrzelił dziennikarzy o 6.45, a następnie postrzelił samego siebie i rozbił własne auto.

Dziennikarka zabita na wizji
facebook
Posłanka poczuła, że rodzi pojechała do porodu rowerem!

Plaga filmów

Po dramatycznych wydarzeniach z 15 sierpnia, sieć zalały nagrania z zabójstwa dziewczyny. Filmy rozsyłane były na wszystkich portalach społecznościowych po całym świecie. Z nielegalnym udostępnianiem nagrań postanowił walczyć ojciec 24-letniej Alison Parker, który zażądał usunięcia wszelkich nagrań, prezentujących śmierć córki.

W zeszłym roku złożyłem skargę na platformę YouTube. (…) Teraz z pomocą Biura Praw Obywatelskich Uniwersytetu Georgetown udało się wystosować podobną skargę dotyczącą Facebooka – wyżalił się ojciec.

Zamknięto granice państwa! Wirus Omikron szaleje

Niestety większość portali zarabia krocie na makabrycznych nagrań i niechętnie pozbywa się materiałów. O czym również wspomniał ojciec zabitej.

Jest dokładnie tak jak mówi Frances Haugen i inni sygnaliści. Firmy nie chcą usuwać tych nagrań, bo na nich zarabiają (…) Wykonajcie swoją powinność. Zróbcie to dla wszystkich tych, którzy zostali skrzywdzeni. Zróbcie to, żeby uratować nasz kraj. Zróbcie to dla Alison – apelował.

Czterech nastolatków zabiło dziecko! Sceny jak z horroru w centrum miasta
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?