wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Kamery monitoringu na lotnisku zarejestrowały niespodziewane wydarzenie, które nigdy nie powinno mieć miejsca. Samochód wjechał na teren lotniska, niszcząc infrastrukturę i niemal taranując pracowników.

Lot samochodem

Na Florydzie doszło do niespodziewanego wydarzenia. Kamera monitoringu zarejestrowała mężczyznę, który wjechał na teren lotniska, zniszczył infrastrukturę i prawie staranował pracowników. Koło pół godziny po ostatnim przylocie tego dnia ruch na lotnisku Sarasota-Bradenton był niewielki, a pracownicy wypożyczalni samochodów zbierali się do domów.

40-letni mężczyzna pokrzyżował plany pracowników, gdy wjechał samochodem na teren portu lotniczego. Okazało się, że nieuważny kierowca jest dobrze znany policji, ponieważ ma za sobą kryminalną przeszłość.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Straty

Mężczyzna najpierw został zauważony przez policję, ponieważ jego jazda była bardzo agresywna. Chwilę później jego samochód wjechał przez ścianę i uderzył w ladę wypożyczalni samochodów. Oprócz kierowcy nikt nie został ranny.

ogromne straty materialne poniosło lotnisko, ponieważ mężczyzna uszkodził jedną z taśm bagażowych. Naprawa może kosztować nawet równowartość kilku milionów złotych.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wjechał
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...