środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Melania Trump ma dosyć swojego męża! Są o krok od rozwodu?!

Melania Trump ma dosyć swojego męża! Są o krok od rozwodu?!

Melania Trump długo znosiła swojego męża, jego wybryki i dążenie do władzy. W czasie jego prezydentury nie mogła pozwolić sobie na rozwód, jednak teraz nic nie stoi na przeszkodzie.

Ich drogi się rozchodzą

Trumpowie nie spędzą wspólnie wakacji. Zagraniczne media donoszą, że może to być początek ich drogi rozwodowej. Od lat widać, że Melania ma dosyć swojego męża, często pokazywała to drobnymi gestami, które świadczyły o tym, że drogi tej pary się rozchodzą.

Była para prezydencka jest małżeństwem od 16 lat. Przez lata często gościli na okładkach kolorowych pism, które co jakiś czas wróżyły kryzys w ich związku. Pomimo, że do końca prezydentury oboje starali się udawać idealną parę, od jakiegoś czasu było widać, że nie są już razem szczęśliwi.

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Ogłoszenie separacji to kwestia czasu?

Do pierwszego rozstania nadejdzie już za kilka tygodni, gdy każde z małżonków pojedzie na samotne wakacje. Melania ma dosyć ciągłego dążenia jej męża do władzy. Nawet teraz po przegranych wyborach ciągle spotyka się z politykami i ustala strategię jak wrócić na fotel prezydenta.

Kobieta odsuwa się od swojego męża coraz bardziej. Z informacji zagranicznej prasy wynika, że ich rozwód to kwestia czasu. A w ciągu najbliższych tygodni ogłoszą informację o swojej separacji, która jest początkiem rozwodu.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''
ŹródłoPlejada/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Trump
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...