środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Impreza urodzinowa

Z soboty na niedzielę w Colorado Springs w stanie Colorado odbyła się impreza urodzinowa. Według ustaleń policji mężczyzna wtargnął do kampera, w którym wszyscy świętowali.

W pewnym momencie zaczął strzelać do uczestników zabawy, a następnie strzelał do siebie. W bardzo ciężkim stanie przewieziono go do szpitala, gdzie po długiej walce o życie zmarł.

Polska w niebezpieczeństwie! ,,Czarny grzyb” atakuje

Krwawa zabawa

Okazuje się, że napastnik miał „złote serce”, ponieważ oszczędził dzieci, które również znajdowały się w kamperze. Policjantom udało się również ustalić, że wśród ofiar była przyjaciółka mężczyzny. Do tej pory nie wiadomo czy miała ona jakiś związek z masakrą.

Media zauważyły, że masakra na urodzinach była kolejnym tego typu przestępstwem w USA, od czasu pewnego uspokojenia w szczytowych momentach pandemii koronawirusa.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''
ŹródłoPAP/Onet

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
imprez
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...