wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Łaskawy Trump! Koniec kadencji z przytupem

Łaskawy Trump! Koniec kadencji z przytupem

Donald Trump kończy kadencje jako prezydent USA. Kończy swoją prezydenturę z przytupem ułaskawieniami. Na liście jest aż 26 nazwisk.

Wygląda na to, że Trump pogodził się z końcem swojej prezydentury. Teraz sieje nie małe spustoszenie, które jego następca będzie musiał naprawiać przez jakiś czas. W środę dokonał kolejnych ułaskawień. Ułaskawił byłego szefa swojej kampanii wyborczej Paula Manaforta, byłego doradcę – Rogera Stone’a i teścia swojej córki Ivanki, biznesmena Charlesa Kushnera.

Stone i Monafort to postacie śledztwa prowadzonego przez specjalnego prokuratora w sprawie zarzutów o mieszanie Rosji w kampanię prezydencką w 2016 roku. Afera to tak zwane Russiagate.

Już wcześniej Trump ułaskawił dwie inne osoby zamieszane w tę aferę. Manofart był jedną z pierwszych osób oskarżonych w aferze Russiagate. Już wcześniej został skazany na siedem i pół roku więzienia za przestępstwa finansowe, które zostały mu udowodnione, a dokonał ich podczas swojej pracy na Ukrainie.

Prokurator nie odpuści

Trump ułaskawia, prokuratura zapowiada dalsze śledztwo. Manfort będzie sprawdzany pod kontem przestępstw finansowych dokonanych na nowojorskim Manhattanie. Stone został skazany na 4 lata i 4 miesiące więzienia za składanie fałszywych zeznań. W lipcu został mu złagodzony wyrok.

Kushner został skazany na dwa lata więzienia po przyznaniu się do oszustw podatkowych oraz manipulowania świadkami podczas procesu i niezgodnych z prawem wpłat na kampanię Donalda Trumpa.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!
ŹródłoInteria

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Trump
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...