poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Księżna wzięła udział w rodzinnej sesji zdjęciowej! TEN szczegół zwraca uwagę wszystkich

Księżna wzięła udział w rodzinnej sesji zdjęciowej! TEN szczegół zwraca uwagę wszystkich


Co roku rodziny Królewskie decydują się na pamiątkowe Bożonarodzeniowe zdjęcia, aby pokazać je poddanym. Tegoroczna fotografia zostanie w pamięci na długi czas. Zdjęcie obrazuje 2020 rok i skutki pandemii.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam świąteczne plany. Wirus jednak grasuje również na królewskich dworach. Pałac Buckingham ogłosił, że Elżbieta II spędzi święta tylko w towarzystwie swojego męża księcia Filipa.

Norweska rodzina królewska również musi pogodzić się z tym, że święta będzie zmuszona spędzić oddzielnie. Będą musieli oszczędzić sobie uścisków, czułych przywitań i wylewnych życzeń. Zdecydowali się na namiastkę normalności dla swoich poddanych w tym trudnym czasie.

Szpitale przeciążone, ciała ofiar przechowuje się w kontenerach-chłodniach...

Rodzina królewska w Norwegii zdecydowała się na zapozowanie do Bożonarodzeniowej kartki. Jest to coroczna tradycja, której nie zniszczył nawet COVID-19. W pałacu w Oslo zorganizowano sesję zdjęciową. Zachowano wszelkie środki ostrożności.

Oddzielono króla Haralda V i jego żonę od księcia Haakona i jego rodziny. Ten drobny szczegół akcentuje jak dziwny był rok 2020. Jednak nie była to tylko chęć pokazania obywatelom dystansu. Okazuje się, że żona następcy tronu, księżna Mette-Marit jest śmiertelnie chora.

Cierpi na samoistne włóknienie płuc i musi na siebie szczególnie uważać. Koronawirus mógłby ją zabić. Dodatkowo król Harald V kilka miesięcy trafił do szpitala z powodu problemów z oddychaniem. Wynik testu był negatywny, jednak należy zachować ostrożność. Król jest w grupie podwyższonego ryzyka.

Julebilder fra Slottskapellet. I år vil Kongen og Dronningen være sammen med barn og barnebarn på Skaugum julaften og…

Opublikowany przez Kongehuset Poniedziałek, 21 grudnia 2020
Prezydent oszukuje?! ,,Nie powiedzieliśmy ludziom części prawdy''
ŹródłoWP

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
księżna
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...