wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Księżna wzięła udział w rodzinnej sesji zdjęciowej! TEN szczegół zwraca uwagę wszystkich

Księżna wzięła udział w rodzinnej sesji zdjęciowej! TEN szczegół zwraca uwagę wszystkich

Co roku rodziny Królewskie decydują się na pamiątkowe Bożonarodzeniowe zdjęcia, aby pokazać je poddanym. Tegoroczna fotografia zostanie w pamięci na długi czas. Zdjęcie obrazuje 2020 rok i skutki pandemii.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam świąteczne plany. Wirus jednak grasuje również na królewskich dworach. Pałac Buckingham ogłosił, że Elżbieta II spędzi święta tylko w towarzystwie swojego męża księcia Filipa.

Norweska rodzina królewska również musi pogodzić się z tym, że święta będzie zmuszona spędzić oddzielnie. Będą musieli oszczędzić sobie uścisków, czułych przywitań i wylewnych życzeń. Zdecydowali się na namiastkę normalności dla swoich poddanych w tym trudnym czasie.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Rodzina królewska w Norwegii zdecydowała się na zapozowanie do Bożonarodzeniowej kartki. Jest to coroczna tradycja, której nie zniszczył nawet COVID-19. W pałacu w Oslo zorganizowano sesję zdjęciową. Zachowano wszelkie środki ostrożności.

Oddzielono króla Haralda V i jego żonę od księcia Haakona i jego rodziny. Ten drobny szczegół akcentuje jak dziwny był rok 2020. Jednak nie była to tylko chęć pokazania obywatelom dystansu. Okazuje się, że żona następcy tronu, księżna Mette-Marit jest śmiertelnie chora.

Cierpi na samoistne włóknienie płuc i musi na siebie szczególnie uważać. Koronawirus mógłby ją zabić. Dodatkowo król Harald V kilka miesięcy trafił do szpitala z powodu problemów z oddychaniem. Wynik testu był negatywny, jednak należy zachować ostrożność. Król jest w grupie podwyższonego ryzyka.

Julebilder fra Slottskapellet. I år vil Kongen og Dronningen være sammen med barn og barnebarn på Skaugum julaften og…

Opublikowany przez Kongehuset Poniedziałek, 21 grudnia 2020
Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!
ŹródłoWP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
księżna
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...