środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Królowa Elżbieta II wyrzucona! Co dalej z rodziną królewską?

Królowa Elżbieta II wyrzucona! Co dalej z rodziną królewską?

W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska budzi wiele kontrowersji. Wszystko zaczęło się od ślubu Harrego i Meghan Markle. Teraz kolejny problem, tym razem z królową Elżbietą II.

Skandal za skandalem

W rodzinie królewskiej skandal goni skandal, a kolejne fakty z historii zaczynają być zatajane. Według mediów początek kryzysu w rodzinie Windsorów został zapoczątkowany przez Meghan Markle, która wprowadziła nowe zwyczaje do życia Harrego. Królowa Elżbieta II ma nie tylko problemu z jednym ze swoich wnuczków, ale także ze swoim zdrowiem, które nie jest najlepsze.

Polska w niebezpieczeństwie! ,,Czarny grzyb” atakuje

Królowa Elżbieta II wyrzucona!

Królowa z dynastii Windsorów dostała kolejny cios. Tym razem był on od jej podwładnych. Bowiem Królowa brytyjska została wyrzucona z jednej z najsławniejszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Obraz jej postaci według studentów jest uznawany za symbol kolonializmu i wstydliwej przeszłości Wielkiej Brytanii. Teraz obraz będzie leżał w piwnicy, a na jego zostanie powieszony taki, aby przestrzeń w sali była”gościnna, neutralna, dla wszystkich”.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Królowa Elżbieta II wyrzucona!
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...