wtorek, 11 maja, 2021
Godzinnik.pl Świat Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Brytyjska królowa Elżbieta II bardzo przeżywa śmierć swojego męża. Od dłuższego czasu zdawała sobie sprawę z jego wieku oraz stanu zdrowia, jednak nie była gotowa na jego odejście.

Szczere słowa Elżbiety II

Królowa Elżbieta II opisała śmierć swojego ukochanego, jako coś, co „pozostawia ogromną pustkę w jej życiu”. Słowa matki przekazał książę Andrzej. Monarchini pozostawała w związku małżeńskim z księciem Filipem przez 74 lata.

Początki ich małżeństwa nie należały do najłatwiejszych. Książę Filip słynął z hulaszczego życia, zamiłowania do papierosów, alkoholu i kobiet. Królowa robiła co mogła, aby uspokoić męża, który powinien trwać przy jej boku.

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Wsparcie rodziny

Brytyjska królowa może liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Utrata męża jest dla niej najtrudniejszym wyzwaniem z jakim przyjdzie się jej zmierzyć. Na szczęście może liczyć na wsparcie najbliższych.

Był niezwykłym człowiekiem, był taki spokojny. Jeśli miałeś problem, on się nad nim zastanawiał. Zawsze był kimś, do kogo można było pójść i zawsze słuchał. To wielka strata. Straciliśmy niemalże dziadka narodu. Jest mi bardzo przykro i wspieram moją matkę, która czuje to prawdopodobnie bardziej niż wszyscy inni – powiedział książę Andrzej.

Andrzej, oddając hołd swojemu ojcu, powiedział, iż jego śmierć oznacza, że „straciliśmy niemalże dziadka narodu”. Podkreślił, że i on, i cała rodzina jest głęboko wdzięczna za wszystkie wyrazy wsparcia, a także hołdy składane księciu Filipowi.

– Był niezwykłym człowiekiem, był taki spokojny. Jeśli miałeś problem, on się nad nim zastanawiał. Zawsze był kimś, do kogo można było pójść i zawsze słuchał. To wielka strata. Straciliśmy niemalże dziadka narodu. Jest mi bardzo przykro i wspieram moją matkę, która czuje to prawdopodobnie bardziej niż wszyscy inni – powiedział.

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!
ŹródłoPAP/Onet

Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Rodzina uszanowała jego ostatnią wolę…

Bronisław Cieślak zmarł po długiej walce z chorobą nowotworową. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się dzisiaj 10 maja o godzinie 13:00. Rodzina postanowiła uszanować...

Dom Marii Skłodowskiej-Curie jest na sprzedaż. Trzeba przygotować fortunę, aby go kupić!

Dom, w którym mieszkała Maria Curie-Skłodowska wraz z mężem Piotrem jest teraz na sprzedaż. Ale aby go kupić trzeba przygotować sobie nie...

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...
królowa
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!