wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Królowa Elżbieta II pogrążona w żałobie. Bliska jej osoba zmarła

Królowa Elżbieta II pogrążona w żałobie. Bliska jej osoba zmarła

Królowa Elżbieta II jest już w bardzo sędziwym wieku, jest najdłużej panującym monarchą w historii. Nic, więc dziwnego, że przeżyła już śmierć wielu osób niekiedy dużo młodszych od siebie.

Do Królowej dotarły bardzo smutne wieści, okazało się, że zmarła Lady Mary Colman, która była bratanicą matki Królowej. Colman była bratanicą królowej matki. 88-letnia kuzynka Królowej zmarła w swoim domu w Norfolk.

Lady Colman była damą dworu księżniczki Aleksandry. Dopiero po ślubie została panią Colman, wcześniej była bowiem Mary Cecilia Bowes Lyon.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Królewska sielanka

Lady Mary w wieku zaledwie 19 lat wyszła za mąż za brytyjskiego biznesmena Timothy Colmana. Był on najbardziej znanym członkiem swojej rodziny. Byli szczęśliwym małżeństwem i bardzo zgodnym. Podobno w towarzystwie Lady Mary Colman nie dało się nie uśmiechać.

Małżeństwo Colmanów przez lata byli częstymi gośćmi wiejskiej posiadłości królewskiej w Sandringham oraz Balmoral.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
królowa
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...