wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Korea Północna wprowadza drastyczne zmiany! O co chodzi?

Korea Północna wprowadza drastyczne zmiany! O co chodzi?

Siostra przywódcy Korei Północnej zawsze miała ogromny wpływ na samego Kim Dzong Una oraz na sytuację polityczną w kraju. Krążą plotki, że została odsunięta na boczne tory. Czy w rodzinie przywódcy coś się dzieje?

Pojawiła się nowa lista członków biura politycznego rządzącej Partii Pracy Korei. Okazało się, że nazwisko siostry przywódcy nie znalazło się tam. Wzbudziło to wiele pytań, które nadal pozostają bez odpowiedzi.

Nikt nie wie co wydarzyło się między rodzeństwem. Pewne jednak jest to, że pozycja Kim Jo Dzong jest zagrożona. W niedzielę ka kongresie Partii Pracy Korei przeprowadzono wybory do Komitetu Centralnego. Wyznaczono również cele na najbliższe 5 lat.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Kim Jo Dzong poza biurem politycznym

Siostra przywódcy pozostała na razie członkiem Komitetu Centralnego. Nikt nie wie na jak długo, jednak tej pozycji jeszcze nie straciła. Jednak nie została ona uwzględniona w składzie biura politycznego. Tak wynika z listy opublikowanej przez Koreańską Centralną Agencję Prasową.

Kim Jo Dzong często nazywana była „drugim przywódcą”, jej pozycja wydawała się nie zachwiana jednak coś się wydarzyło. Korea Północna huczy od plotek co stanie się z siostrą Kim Dzong Una. Czy zostanie całkowicie zdegradowana, a może wręcz przeciwnie dostanie dużo wyższe stanowisko?

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
korea
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...