wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Kolejna zmiana sądu! Co z egzekucją kobiety?

Kolejna zmiana sądu! Co z egzekucją kobiety?

Jeszcze wczoraj nie było wiadomo co stanie się z Lisą Montgomery. Sąd orzekł przesunięcie jej egzekucji, ponieważ jej stan psychiczny nie pozwalał na jej dokonanie. Sędzia uznał, że potrzeba czasu i więcej przesłuchań.

Zbrodnia w Missouri

Kobieta została skazana w 2007 roku za porwanie i zabicie w 2004 roku. Montgomery porwała 23-latkę, która była w 9 miesiącu ciąży. Najpierw ją udusiła z zimną krwią, a później nożem kuchennym wycięła jej dziecko, które przeżyło.

Lisa próbowała zarejestrować je jako swoje, jednak nie udało jej się. W zeszłym tygodniu jej prawnicy zwrócili się do Donalda Trumpa, który wszystkich ułaskawia na koniec swojej prezydentury, aby zmienił jej wyrok z kary śmierci na dożywocie.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Pierwsza egzekucja o 67 lat

52-latka byłaby trzecią kobietą straconą przez rząd federalny od 1900 roku. W 1953 roku Ethel Rosenberg oraz jej mąż zostali straceni za szpiegostwo na rzecz Związku Radzieckiego oraz przekazywanie tajnych informacji wojskowych związanych z bombą atomową.

W 14 innych przypadkach, gdy kobieta zabiła ciężarną z zamiarem zabrania nienarodzonego dziecka, tylko jedna została skazana na śmierć. Wyrok został jednak zmieniony na dożywocie.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Sąd najwyższy zdecydował

Jeszcze wczoraj wszyscy byli przekonani, że Lisa Montgomery dostała szansę od losu. Sąd zdecydował o przeniesieniu jej egzekucji ze względu na bardzo zły stan psychiczny. Jednak wczoraj Sąd Najwyższy USA unieważnił wyroki niższych instancji i zezwolił na wykonanie kary.

Wczoraj wieczorem egzekucja 52-latki się odbyła. Jest pierwszą kobietą od 67 lat, która została skazana na śmierci i doszło do wykonania wyroku.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
sąd
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...