środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Kierowca ciężarówki dźgnięty nożem w serce! Nikt mu nie pomógł!

Kierowca ciężarówki dźgnięty nożem w serce! Nikt mu nie pomógł!

39-letni kierowca ciężarówki został zamordowany na autostradzie A28 w regionie Somme we Francji. Wysiadł z kabiny na chwilę i już nigdy do niej nie wrócił. Padł ofiarą nożownika.

Kradzieże i zabójstwa to norma?

W wielu krajach takich jak Niemcy, Francja czy Hiszpania nikt nie dba o bezpieczeństwo kierowców ciężarówek. Są narażeni na kradzieże czy pobicia, jednak nikt nie spodziewał się zabójstwa. Noc w noc dokonywane są kradzieże olejów napędowych, towarów czy okradanie kabin.

Pracujący razem ze swoją żoną, która również jest kierowcą Mihai przewoził ładunek z Anglii do Hiszpanii. We Francji na parkingu zatrzymał się dosłownie na chwilę, aby skorzystać z toalety oraz sprawdzić czy z samochodem wszystko dobrze, ponieważ słyszał dziwne dźwięki.

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Cios prosto w serce

Po powrocie z łazienki, mężczyzna obszedł całą ciężarówkę i sprawdził czy zamknięcia zamków dobrze się trzymają. Szedł już w stronę ciągnika, gdy nagle otrzymał dwa ciosy noże, w tym jeden w serce. Jego przerażona żona, która widziała całe zajście zaczęła krzyczeć, aby ktoś im pomógł.

Na parkingu pełnym aut nikt nie reagował. Ostatecznie jeden z kierowców pomógł, jednak na ratunek było już za późno. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, jednak lekarz jedyne co mógł zrobić to stwierdzić zgon.

Polska w niebezpieczeństwie! ,,Czarny grzyb” atakuje

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
kierowca
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...