poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Świat Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Wczoraj chwilę przed północą doszło do strzelaniny w jednej z placówek firmy FedEx. Pierwsze doniesienia mówią o wielu ofiarach.

Strzały w FedEx

W czwartek przed północą czasu lokalnego na miejsce strzelaniny została wezwana policja. Okazało się, że dramat rozgrywa się w jednej z placówek firmy kurierskiej FedEx niedaleko lotniska Indianapolis. Pierwsze przekazane informacje mówią o wielu ofiarach.

Liczba ofiar i stopień ich obrażeń nie są jeszcze znane. Wiele osób zostało przewiezionych do lokalnych szpitali, w niektórych przypadkach lekarze walczą o życie poszkodowanych. Sprawca strzelaniny ostatecznie po zastrzelił również siebie.

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

Co wydarzyło się tej nocy?

Jeden ze świadków powiedział, że sprawca jego zdaniem strzelał z broni automatycznej, jednak policja nie potwierdza tych informacji. Mężczyzna zaczął strzelaninę na zewnątrz, a później przeniósł się do środka budynku.

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...
FedEx
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!