niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Dramatyczna sytuacja! Brakuje już miejsc na zwłoki!

Dramatyczna sytuacja! Brakuje już miejsc na zwłoki!

Koronawirus daje się nam we znaki. Cały świat walczy z pandemią i jej skutkami. Eksperci alarmują, że gospodarka będzie potrzebowała dużo czasu, aby wrócić do normy. Okazuje się, że są miejsca w Europie gdzie brakuje miejsca na zwłoki zmarłych na COVID-19.

W dramatycznej sytuacji jest Słowacja. W Nitrze brakuje miejsc w szpitalach oraz krematoriach. Chorzy nie mają miejsc na oddziałach, a krematorium nie nadąża ze spopielaniem zwłok.

Miejscowe krematorium ma również problem z miejscem do przechowywania zwłok. Na jednym z cmentarzy ustawioną chłodnię na kółkach. W ogromnej ciężarówce składowane są ciała czekające na swoją kolei.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Trudna sytuacja

W Nitrze mieszka około 80 tysięcy osób. Ministerstwo zdrowia Słowacji mówi o tym, że w tym miejscu jest najgorzej i starają się aby sytuacja się poprawiła. Jednak rzeczywistość jest bardziej brutalna niż się wydaje.

W szpitalach brakuje już miejsc dla chorych, w nocy trzech pacjentów, w bardzo złym stanie, którzy byli podłączeni do aparatury podtrzymującej życie zostało przetransportowanych do innych placówek. Kolejnych 8 przetransportowano w ciągu dnia.

Trudna sytuacja zmusiła rząd do utworzenia szpitala tymczasowego w połowie drogi między Nitrą, a Bratysławą.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Kryzys na Słowacji. Brak miejsc na zwłoki.

Dane nie wyglądają na przerażające, jednak mała miejscowość na zachodzie Słowacji nie radzi sobie w walce z koronawirusem. W ciągu dobry zmarło tam 10 chorych. Lokalne media biją na alarm, że nie ma już miejsc w zakładach pogrzebowych, krematoriach, a także na cmentarzach.

Władze zdecydowały się na ustawienie ciężarówki, która jest chłodnią. W niej zmieści się około 40 zwłok. Na jakiś czas takie rozwiązanie może pomóc nie wiadomo na jak długo. Władze Nitry domagają się całkowitego lockdownu, aby opanować sytuację.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!
ŹródłoWP

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
zwłoki
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...