wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Ciężarna kobieta zmarła na koronawirusa... jednak jej dziecko przeżyło!

Ciężarna kobieta zmarła na koronawirusa… jednak jej dziecko przeżyło!

Młoda ciężarna kobieta trafiła do szpitala, ponieważ bardzo ciężko przechodziła koronawirusa. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia. Jednak dziecko urodziło się całe i zdrowe przez cesarskie cięcie.

Koronawirus u kobiet w ciąży

Covid-19 jest bardzo niebezpieczny dla każdego z nas. Zarówno dla osób młodych jak i starszych, jednak kobiety w ciąży to jeszcze inna kwestia. W organiźmie ciężarnej kobiety dochodzi do różnych zmian przez co jej odporność na wirusy często jest dużo mniejsza. Problemem jest również to, że dziecko także może zachorować.

Na oddziale położniczym w Izraelu rozegrał się dramat. Młoda kobieta miała pozytywny test na koronawirusa. Początkowo jej stan był stabilny, jednak w pewnym momencie wszystko legło w gruzach. Ciężarna w ciężkim stanie została przewieziona do Centrum Medycznego Hillel Yaffe nieopodal Tel Awiwu.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Matka nie żyje, a dziecko?

W poniedziałek stan ciężarnej pogorszył się drastycznie. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować, pomimo ogromnego wysiłku, który włożyli w to, aby i matka i dziecko przeżyli. Lekarze byli postawieni w niezwykle trudnej sytuacji, ponieważ gdy wiedzieli już, że kobieta umrze musieli podjąć trudną decyzję.

Personel medyczny zdecydował się na cesarskie cięcie, w nadziei że uda się uratować malucha. Noworodek przyszedł na świat cały i zdrowy. Na razie pozostaje na obserwacji w szpitalu, jednak już teraz wiadomo, że jego życiu nic nie zagraża.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
Źródłoo2/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
kobieta
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...