niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Martwa Polka w walizce! Znamy zabójcę!

Martwa Polka w walizce! Znamy zabójcę!

Ostatni raz Polka widziana była żywa 13 listopada. Później 18 grudnia policja znalazła jej ciało w walizce, w jednym z hosteli w Londynie. Śledztwo nabiera tempa. Kim jest zabójca Joanny?

Zabójca wytypowany

Sprawą zabójstwa zajmuje się brytyjska policja oraz detektywi, którzy ustalili kto może być zabójcą Polki. Winnym zabójstwa Joanny może być 50-latek, który prawdopodobnie opuścił kraj.

Peter Z. jest pochodzenia Litewskiego, opuścił Wielką Brytanie w grudniu. Funkcjonariusze z Met próbują go namierzyć. Udało się im ustalić, że mężczyzna prawdopodobnie przebywa w Niemczech.

Joanny
Peter Z.
Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Piękna Polka w walizce

Znaleziono ją martwą w pokoju w jednym z londyńskich hosteli. To sąsiedzi wezwali policję, ponieważ czuli nie przyjemny zapach, który unosił się kilka dni. Po przyjeździe policji okazało się, że odór, który czuli sąsiedzi to rozkładające się ciało 41-latki.

Świadkowie nie wiedzieli, że doszło do zabójstwa. Nie słyszeli nic nietypowego. Jeden ze świadków przyznał, że mężczyzna, który rozmawiał z kobietą, po jakimś czasie uciekł i nigdy nie wrócił do swojego pokoju. Jak na razie nie znamy okoliczności śmierci Polki. Jedyne co wiemy to fakt, że została zamordowana.

Tragiczny wypadek! Nie żyje 3-miesięczny niemowlak i jego matka!
Źródłoo2/ Godzinnik

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
Joanny
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...