niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Świat Martwa Polka w walizce! Znamy zabójcę!

Martwa Polka w walizce! Znamy zabójcę!

Ostatni raz Polka widziana była żywa 13 listopada. Później 18 grudnia policja znalazła jej ciało w walizce, w jednym z hosteli w Londynie. Śledztwo nabiera tempa. Kim jest zabójca Joanny?

Zabójca wytypowany

Sprawą zabójstwa zajmuje się brytyjska policja oraz detektywi, którzy ustalili kto może być zabójcą Polki. Winnym zabójstwa Joanny może być 50-latek, który prawdopodobnie opuścił kraj.

Peter Z. jest pochodzenia Litewskiego, opuścił Wielką Brytanie w grudniu. Funkcjonariusze z Met próbują go namierzyć. Udało się im ustalić, że mężczyzna prawdopodobnie przebywa w Niemczech.

Joanny
Peter Z.


Piękna Polka w walizce

Znaleziono ją martwą w pokoju w jednym z londyńskich hosteli. To sąsiedzi wezwali policję, ponieważ czuli nie przyjemny zapach, który unosił się kilka dni. Po przyjeździe policji okazało się, że odór, który czuli sąsiedzi to rozkładające się ciało 41-latki.

Świadkowie nie wiedzieli, że doszło do zabójstwa. Nie słyszeli nic nietypowego. Jeden ze świadków przyznał, że mężczyzna, który rozmawiał z kobietą, po jakimś czasie uciekł i nigdy nie wrócił do swojego pokoju. Jak na razie nie znamy okoliczności śmierci Polki. Jedyne co wiemy to fakt, że została zamordowana.

Źródłoo2/ Godzinnik

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...