poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Chiny wypowiadają wojnę! Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia

Chiny wypowiadają wojnę! Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia

Jeden z Chińskich dziennikarzy – za pomocą Twittera – udostępnił ostrzeżenie, w stronę Australii. Powód? Według informacji, które opublikował australijski portal news.com.au, przyczyną jest zaangażowanie w konflikt rozgrywający się w Tajwanie.

Chiny wypowiadają wojnę
aljazeera.com
Prezydent ogłosił dramatyczną informację! Zamach stanu na początku grudnia

Chiny wypowiadają wojnę

Hu Xijin napisał na swoim Twitterze, że Chiny będą zmuszone do ataku, jeżeli Australia dalej będzie angażowała się w konflikt na Cieśninie Tajwańskiej. Xijin jest redaktorem naczelnym portalu Global Times, lecz informacje postanowił umieścić na Twitterze.

Jeżeli australijscy żołnierze przybędą walczyć w Cieśnienie Tajwańskiej, jest nie do pomyślenia, by Chiny nie przeprowadziły potężnego ataku na australię i ich bazy wojskowe. Więc niech Australia lepiej się przygotuje na poświęcenie za wyspę Tajwan i Stany Zjednoczone – czytamy w Tweecie, tłumaczonym przez PAP.

Makabryczna zbrodnia! Zabił żonę na oczach swoich dzieci

USA się odgraża?

Na początku drugiej połowy 2021 roku, prezydent Joe Biden zapowiedział, że USA stanie do ataku, w razie inwazji na Tajwan. Do oświadczenia głowy Stanów Zjednoczonych, dołączył się minister obrony Australii – Peter Dutton. W wywiadzie dla jednego z portali internetowych,  Dutton wskazał, że w razie ataku na Cieśninę, wojsko australijskie wesprze USA.

Posłanka poczuła, że rodzi pojechała do porodu rowerem!
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?