poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Całkowity lockdown od 21 października! Godzina policyjna, zamknięte szkoły i sklepy!

Całkowity lockdown od 21 października! Godzina policyjna, zamknięte szkoły i sklepy!

Unijna średnia zaszczepionych wynosi 74 pkt., proc. Natomiast na Łotwie ten współczynnik wynosi 54 pkt., proc. Z tego względu, oraz wzrostu osób zakażonych, Łotewski rząd podjął decyzję o całkowitym lockdownie. Zostaną zamknięte sklepy, restauracje, a nawet zostanie wprowadzona godzina policyjna.

Posłanka poczuła, że rodzi pojechała do porodu rowerem!
całkowity lockdown
medicalxpress.com
Wiele osób może umrzeć! WHO zwołało specjalne posiedzenie

Całkowity lockdown

Na posiedzeniu sejmu w Łotwie ustanowiono, że od 21 października do 15 listopada, obowiązywać będzie całkowity lockdown. Premier uspokaja, że funkcjonować będą poszczególne usługi i punkty handlowe, a wykonywane będą niezbędne zawody.

Makabryczna zbrodnia! Zabił żonę na oczach swoich dzieci

Godzina policyjna

Przez trzy miesiące, na Łotwie obowiązywał stan nadzwyczajny. Natomiast teraz, premier Krisjanis Karins dodatkowo zarządził, że na terenie całego kraju, zostanie wprowadzona godzina policyjna, która będzie obowiązywała każdego obywatela, od 20.00 do 5.00 rano.

Nasz system medyczny jest zagrożony. Jedynym sposobem na wyjście z kryzysu jest zaszczepienie się. Przepraszam tych, którzy już się zaszczepili – apelował Krisjanis Karins.

Czterech nastolatków zabiło dziecko! Sceny jak z horroru w centrum miasta
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?