środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Świat Ludzie Cała prawda o szczepionce na koronawirusa. Niepokojące skutki uboczne.

Cała prawda o szczepionce na koronawirusa. Niepokojące skutki uboczne.


Pojawienie się w miediach wiadomości o opracowaniu szczepionki przeciw koronawirusowi obiegło cały świat i wzbudziło uczucie nadziei powrotu do normalności. Federalna Agencja Żywności i Leków (FDA) opublikowała szczegółowy raport w którym przedstawia negatywne skutki szczepionki wyprodukowanej przez amerykański koncern Pfizer.Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W raporcie nie pojawiło się przeciwskazań do podawania dawek leku. Jak wynika z danych, przebadanych zostało 40 tysięcy osób u których szczepionka wykazała wysoką skuteczność i bezpieczeństwo jej podawania.

Według Federalnej Agencji Żywności i Leków, efekty uboczne, które zostały zaobserwowane po podaniu dawek leku nie różnią się od innych szczepionek.

Pamiętaj zanim się zaszczepisz!

Mężczyzna podpalił matkę i brata! Okrutna zbrodnia


Długo wyczekiwana szczepionka może wywoływać niepokojące sutki uboczne, ale są one łagodne i ustępują po kilku dniach. Pacjenci, którzy zaczynają się szczepić są ostrzegani przed bólem w miejscu wkłucia, zmęczeniem, bólem głowy, dreszczami i gorączką.

Jak informuje Pfizer, mogą występować też poważne skutki uboczne takie jak niemożliwość normalnego wykonywania codziennych czynności czy silne bóle głowy.

Powiedziałbym, że może 10-15 proc. zaszczepionych miało dość znaczące efekty uboczne, które zazwyczaj nie trwały dłużej niż 24, 36 godzin – i ustępowały – wypowiedział się główny doradca ds. nauki amerykańskiej operacji Warp Speed.

FDA poinformowało także o możliwości wystąpienia paraliżu Bella, czyli osłabienia mięśni twarzy, które trwa przez jakiś czas. W badaniu w którym podano eksperymentalną szczepionkę u 4 osób wystąpił owy syndrom.

Producent nie podaje też informacji o szczepionce na koronawirusa podawanej kobietom w ciąży, gdyż nie ma na ten temat wiedzy, bo nie były prowadzone takie badania.

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
Cała prawda o szczepionce na koronawirusa
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...