poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Atak terrorystyczny przed szpitalem! Jest ofiara śmiertelna

Atak terrorystyczny przed szpitalem! Jest ofiara śmiertelna

W niedzielę 14 listopada przed szpitalem doszło do eksplozji. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby związane bezpośrednio z zamachem.

Atak terrorystyczny
Źródło: commons.wikimedia.org
Policjanci mszczą się za śmierć kolegi! Brutalnie zabili kilku mężczyzn

Atak terrorystyczny

Wybuch miał miejsce przed brytyjskim szpitalem. Taksówka w której znajdował się kierowca oraz pasażer uległa eksplozji. Prawdopodobnie mężczyzna, który nią podróżował miał na sobie ładunek wybuchowy. Taksówkarz widząc jego podejrzane zachowanie zdążył wyskoczyć z samochodu. Śmierć na miejscu poniósł pasażer, prawdopodobnie jeden z zamachowców. Kierowca z drobnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jest to właściciel taksówki. Ojciec dwójki dzieci.

Czterech nastolatków zabiło dziecko! Sceny jak z horroru w centrum miasta

Kierowca okrzyknięty bohaterem

Jeden z przyjaciół taksówkarza wyjaśnił, że nie mógł on dojechać na miejsce z powodu blokady na drogach. – Mężczyzna zmienił zdanie i poprosił, aby zamiast tego pojechał do centrum miasta – opisał. Mówił dalej, że kiedy samochód minął szpital, pasażer kazał się w tym miejscu zatrzymać. – David zauważył, że miał on jakiś rodzaj światła przyczepiony do jego ubrania i bawił się nim. Nie wyglądało to dobrze – dodał. Nie wiem, jak to zrobił w ułamku sekundy, ale wyskoczył i zamknął samochód z tym facetem z tyłu. Wtedy to wybuchło. David jest najszczęśliwszym człowiekiem w Wielkiej Brytanii, a także najbardziej bohaterskim – przyznał.

Zamknięto granice państwa! Wirus Omikron szaleje

Zatrzymani sprawcy zamachu

Sprawcami, którzy zostali zatrzymani na mocy ustawy o terroryźmie są mężczyźni w wieku 29, 26 i 21 lat. Policja nie zdradza szczegółów ze względu na dobro prowadzonego śledztwa. Wciąż trwają prace nad ustaleniem, co się stało. Bierzemy pod uwagę różne scenariusze na temat tego, co spowodowało eksplozję, ale biorąc pod uwagę, to, co się stało, na wszelki wypadek dochodzenie prowadzi policja antyterrorystyczna wspierana przez policję hrabstwa Merseyside – powiedziała Serena Kennedy, komendant policji Merseyside.

Wiele osób może umrzeć! WHO zwołało specjalne posiedzenie
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?