środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Atak na prezydenta! Na miejscu odpowiednie służby

Atak na prezydenta! Na miejscu odpowiednie służby

Prezydent został pobity na jednym ze spotkań z wyborcami. Od razu zareagowały odpowiednie służby, które zabrały agresywną osobę z dala od głowy państwa.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''

Atak na prezydenta

Emmanuel Macron we wtorek po południu odwiedził miasto Tain-l’Hermitage w okolicach Valence. W tej miejscowości udał się na spotkanie do jednej ze szkół, gdzie uczniowie przygotowują się do zawodów związanych z hotelarstwem i gastronomiom. Zbliżając się do zgromadzenia ludzi, których dzieliła barierka, Macron podał rękę jednemu z mężczyzn po czym został mocno spoliczkowany.

Sroga kara

Kiedy ochroniarze zobaczyli co się dzieje, natychmiast zareagowali. Mężczyzna i jeszcze jedna osoba zostali zabrani przez policję. Administracja prezydenta potwierdziła, że doszło do ,,próby ataku”. Sprawcom zdarzenia grozi do kilku miesięcy pozbawiania wolności.

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Atak na prezydenta
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...