wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Koniec świata już niedługo?! NASA ostrzega świat.

Koniec świata już niedługo?! NASA ostrzega świat.

Każdy z nas pożegnał 2020 rok i nie chce jego powtórki. Wiele osób odetchnęło z ulgą po roku pełnym trosk i zmartwień, ale nikt nie zdaje sobie sprawy co czeka nas w 2021 roku.

Początek niebezpieczeństwa

Naukowcy z NASA poinformowali, że w stronę Ziemi leci ogromna asteroida, która ma 220 metrów. Pracownicy Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej zobaczyli, że 31 grudnia około godziny 7 przeleciała obok naszej planety inna niebezpieczna asteroida.

Trzy inne asteroidy już lecą

Jak informuje NASA w najbliższym czasie przelecą obok naszej plany trzy inne skaliste ciała, które mają od 15 do 21 metrów średnicy i są równie niebezpieczne jak ta zaobserwowana w przed dzień Nowego Roku.

Olbrzym nadciąga

220 metrowa asteroida, które już niedługo zjawi się tuż obok Ziemi będzie niebezpieczna dla naszej planty. Jej wielkość jest porównywana do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Naukowcy przelot asteroidy będą mogli zaobserwować już 3 stycznia. 

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!
Źródłoo2.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
NASA
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...