wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Afera słomkowa! Klienci są oburzeni

Afera słomkowa! Klienci są oburzeni

Świat jest coraz bardziej świadomy tego co dzieje się z klimatem oraz jak bardzo zanieczyszczone są wody. Staramy się żyć bardziej ekologicznie, jednak okazuje się, że nie każdy chce niewielkich zmian. Afera słomkowa trwa w najlepsze.

Coraz większa świadomość pozwala wprowadzać zmiany, które mogą pomóc naszej planecie. Wiele wielkich firm również się na nie zdecydowało. Sieć restauracji typu fast-food również. W Polsce od jakiego czasu McDonald’s wprowadził kilka zmian.

My przyzwyczailiśmy się już do papierowych słomek, innych opakowań, a także sortowania śmieci. Okazuje się, że zmiany te pojawiły się również w Australii. Wywołały ogromne poruszenie wśród tamtejszych klientów.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Plastic is fantastic?

Słowa piosenki wpisują się świetnie w sytuację jaka odbywa się w Australii. Wielu klientów jest oburzonych zmianą w restauracji. Uważają, że komfort picia przez papierową słomkę jest nieporównywalnie niższy.

23-letni mężczyzna z Qeuunsland, jest tak ogromnym antyfanem nowych słomek, że zorganizował jednoosobowy protest przed restauracją. Na Facebooku pojawił się post, który wywołał lawinę komentarzy.

@mcdonaldsau Someone had to do it! Turtles are cool, but drinking paper isn’t 😅 @dudewithsign

Opublikowany przez Jayce Cunnoga #53 Niedziela, 20 grudnia 2020
Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
afera
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...