niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Świat 1075 lat więzienia! W jego sercu przepełniała się miłość do kobiet.

1075 lat więzienia! W jego sercu przepełniała się miłość do kobiet.

Był dla siebie ideałem mężczyzny, uważał się za Boga i otaczał się ,,kociętami’’. Założyciel sekssekty do końca życia pozostanie w więzieniu po tym jak został oskarżony o napady, porwania, kierowanie gangiem i liczne gwałty.

,,W moim sercu przepełnia się miłość do kobiet”

Adnan Oktar to 64-letni mężczyzna, który zwabiał kobiety do swojego mieszkania, gwałcił i szantażował. Dziewczyny niejednokrotnie były zmuszane pod groźbą pobicia do przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Na przesłuchaniach twierdził, że robił to z miłości do kobiet. Jak sam mówił: ,,W moim sercu przepełnia się miłość do kobiet. Miłość to ludzka cecha. To cecha muzułmanina’’. Oskarżony był także przywódcą sekty, która dokonała wielu zabronionych czynów. 

Aż 1075 lat pozbawienia wolności!

Twórca sekty, Adnan Oktar znany także jako Harun Yahya usłyszał przed sądem długą listę zarzutów. Został on bowiem oskarżony o kierowanie gangiem przestępczym, wykorzystywanie seksualne dzieci i nieletnich, liczne oszustwa, próby szpiegostwa politycznego i wojskowego, porwania i napady. Mężczyzna na sali sądowej usiłował dowieść swojej niewinności, ale nieskutecznie, ponieważ sąd nie wierzył jego słowom. Turek został skazany na 1075 lat kary pozbawienia wolności. 

miłość do kobiet


Nie tylko on jest winny…

Nie tylko Oktar został ukarany, ale także trzynastu jego współpracowników. Pozostali mężczyźni dostali również długie kary za takie same przestępstwa popełnione w sekssekcji. Zarzuty w tej sprawie w sumie usłyszało aż 236 osób, ale większość podejrzanych wciąż uważa się za niewinnych. 

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...