niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat 1075 lat więzienia! W jego sercu przepełniała się miłość do kobiet.

1075 lat więzienia! W jego sercu przepełniała się miłość do kobiet.

Był dla siebie ideałem mężczyzny, uważał się za Boga i otaczał się ,,kociętami’’. Założyciel sekssekty do końca życia pozostanie w więzieniu po tym jak został oskarżony o napady, porwania, kierowanie gangiem i liczne gwałty.

,,W moim sercu przepełnia się miłość do kobiet”

Adnan Oktar to 64-letni mężczyzna, który zwabiał kobiety do swojego mieszkania, gwałcił i szantażował. Dziewczyny niejednokrotnie były zmuszane pod groźbą pobicia do przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Na przesłuchaniach twierdził, że robił to z miłości do kobiet. Jak sam mówił: ,,W moim sercu przepełnia się miłość do kobiet. Miłość to ludzka cecha. To cecha muzułmanina’’. Oskarżony był także przywódcą sekty, która dokonała wielu zabronionych czynów. 

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Aż 1075 lat pozbawienia wolności!

Twórca sekty, Adnan Oktar znany także jako Harun Yahya usłyszał przed sądem długą listę zarzutów. Został on bowiem oskarżony o kierowanie gangiem przestępczym, wykorzystywanie seksualne dzieci i nieletnich, liczne oszustwa, próby szpiegostwa politycznego i wojskowego, porwania i napady. Mężczyzna na sali sądowej usiłował dowieść swojej niewinności, ale nieskutecznie, ponieważ sąd nie wierzył jego słowom. Turek został skazany na 1075 lat kary pozbawienia wolności. 

miłość do kobiet

Nie tylko on jest winny…

Nie tylko Oktar został ukarany, ale także trzynastu jego współpracowników. Pozostali mężczyźni dostali również długie kary za takie same przestępstwa popełnione w sekssekcji. Zarzuty w tej sprawie w sumie usłyszało aż 236 osób, ale większość podejrzanych wciąż uważa się za niewinnych. 

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
miłość do kobiet
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...