wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat 30-latek zabił dziewięć osób w jego mieszkaniu! Uważaj na swoich bliskich.

30-latek zabił dziewięć osób w jego mieszkaniu! Uważaj na swoich bliskich.

30- latek z Japonii zamordował dziewięć osób po skontaktowaniu się z nimi na Twitterze. ,,Zabójca Twittera’’ został aresztowany w 2017 roku, po tym jak w jego mieszkaniu zostały znalezione wszystkie ciała. Ofiarami psychopaty były młode osoby, które leżały w jego mieszkaniu poćwiartowane. We wtorek odbył się proces w sprawie zabójcy.



Ofiary chciały ,,pomocy w śmierci”?

Mężczyzna umawiał się z ofiarami przez jedne z mediów społecznościowych. Spotykał się z nimi w celu ,,pomocy w śmierci’’. Zawiniony twierdzi, że osoby zaproszone do niego do mieszkania same popełniły samobójstwo. W sumie 30-latek poćwiartował 8 kobiet i jednego mężczyznę.



Adekwatnie do sprawy, kara śmierci

Tragedia poruszyła społeczeństwo i wzbudziła narodową debatę o karze jaka powinna być wymierzona dla zabójcy. Najprawdopodobniej 30 latek będzie skazany na śmierć. We wtorek miał miejsce wyrok sądu, który można było obejrzeć w internecie. Organ wymiaru sprawiedliwości przygotował 16 miejsc dla widzów, ale na spotkanie przybyło dużo więcej osób. Według gazety The Sraits Times ,,oskarżony został uznany za pełni odpowiedzialnego’’. 

Prokuratorzy domagali się kary śmierci dla mężczyzny. Prawnicy argumentowali zachowanie psychopaty tym, że popełnił przestępstwo i dokonał zabójstwa, ale ,,za zgodą’’ ofiar. Jednak Japończyk powiedział, że dokonał tego aktu bez wyrażenia ich woli.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary


Strata dzieci to duży ból

Odsetek samobójstw w Japonii jest bardzo wysoki dlatego duże prawdopodobieństwo było zabicia się samemu przez ofiary, ale sekcja zwłok i przyznanie się psychopaty zaprzeczyło przypuszczeniom. Rodzice zabitych osób wciąż nie mogą pogodzić się ze śmiercią ich dzieci i domagają się adekwatnej kary do popełnionego czynu. Poparcie społeczne dla kary śmierci jest nadal wysokie w Japonii i w jako jednym z niewielu krajów rozwiniętych, zachował ten rodzaj wyroku.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!
ŹródłoBBC

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
zabił
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...