środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat 20-letnia kobieta została zamordowana na oczach swojego dziecka!

20-letnia kobieta została zamordowana na oczach swojego dziecka!

20-letnia Caroline Crouch została bardzo brutalnie zamordowana na oczach córki przez włamywaczy. Sprawcy zabili ją i ukradli około 10 tysięcy funtów oraz kosztowności.

Tragiczny w skutkach napad

Do tragicznego w skutkach napadu doszło na przedmieściach Aten. W domu znajdowały się trzy osoby – Charalambos Anagnostopoulos, jego żona Caroline Crouch oraz ich 11-miesięczna córka.

Mężczyzna próbował stawiać opór i chronić swoją rodzinę, jednak napastnicy pobili go, unieruchomili, a następnie przypięli kajdankami do krzesła. Charalambos Anagnostopoulos nie mógł zrobić nic poza bezczynnym patrzeniem, jak jego rodzina cierpi. Później włamywacze zajęli się 20-latką, którą zaczęli torturować na oczach niespełna rocznej córeczki.

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Mafia

Caroline Crouch przez długi czas była torturowana. Gdy wyjawiła gdzie znajduje się biżuteria oraz kosztowności została uduszona. Dziecku nic się nie stało. Włamywacze zabili również psa rodziny, ponieważ głośno szczekał i nie chcieli, aby sąsiedzi zorientowali się, że się włamali.

Włamywaczom udało się ukraść biżuterię oraz 10 tysięcy funtów w gotówce. Policja w Grecji podejrzewa, że sprawcami napaści mogli być członkowie albańskiej mafii. Dla informatorów została przeznaczona nagroda w wysokości 260 tysięcy funtów.

Polska w niebezpieczeństwie! ,,Czarny grzyb” atakuje
ŹródłoOnet/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
20
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...