środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat 13-latek został zmiażdżony w prasie śmieciarki!

13-latek został zmiażdżony w prasie śmieciarki!

Doszło do ogromnej tragedii. 13-latek, który spał w kontenerze na śmieci został zmiażdżony przez prasę śmieciarki. Policja jest w trakcie ustaleń jak doszło do przerażającego wypadku.

13-latek zginął w śmieciarce

Do tragedii doszło w Port Lincoln w Australii. 13-letni chłopiec spał w kontenerze na śmieci, który bez sprawdzenia został zabrany do opróżnienia. Chłopak wpadł do śmieciarki, a następnie został zmiażdżony przez prasę.

Do zdarzenia doszło we wtorek nad ranem, informację o tragedii przekazało BBC. Z relacji śmieciarzy wynika, że zorientowali się, że ktoś był w kontenerze za późno. Okazało się, że zauważyli chłopca, gdy już był w śmieciarce.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''

Co chłopiec robił w kontenerze na śmieci?

W śmietniku poza zmarłym spało jeszcze dwóch chłopców w wieku 11 i 12 lat. Im na szczęście udało się wydostać, jeden z nich jest lekko ranny. Jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Śledczy z lokalnej policji prowadzą śledztwo w sprawie, aby ustalić co się wydarzyło. Funkcjonariusze starają się dotrzeć do nastolatków, aby dowiedzieć się co tam robili. Z informacji, które podała dyrektorka organizacji West Coast Youth and Community Support, która zajmuje się wspieraniem młodzieży okazuje się, że 13-latek nie był bezdomny.

Polska w niebezpieczeństwie! ,,Czarny grzyb” atakuje
ŹródłoBBC/WP

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
13
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...