poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat 13-latek bił i gwałcił 6-latkę! Dziewczynka nie żyje, oprawca nie trafi do...

13-latek bił i gwałcił 6-latkę! Dziewczynka nie żyje, oprawca nie trafi do więzienia

13-letni chłopiec zwabił do opuszczonej piekarni 6 letnią dziewczynkę. Dziecko było brutalnie bite cegłą i gwałcone kilka razy. Policja schwytała sadystę, ale nie zostanie on ukarany.

Policjanci mszczą się za śmierć kolegi! Brutalnie zabili kilku mężczyzn

13-latek bił i gwałcił dziewczynkę

Na Ukrainie rozegrał się prawdziwy horror. Wszyscy mieszkańcy są wstrząśnięci morderstwem Mirosławy Tretiak. Według ustalonej przez policję wersji wydarzeń, 13-latek był sąsiadem dziewczynki. Zabójca zaciągnął 6-latkę do opuszczonej piekarni, kusząc ją jabłkami. Tam rzucił się na nią i zaczął gwałcić. Dziewczynka opierała się i walczyła, więc oprawca zaczął uderzać ją cegłą po twarzy, aż w końcu umarła.

Prezydent ogłosił dramatyczną informację! Zamach stanu na początku grudnia

Alarm dziecięcy

Mama dziewczynki od razu wszczęła alarm dzwoniąc po policję, gdy jej córka nie wracała do domu. Śledczy odnaleźli zwłoki w opuszczonej piekarni. Były w okropnym stanie. Podejrzenia padły od razu na 13-latka, ponieważ jako ostatni widział dziewczynkę.

Postawił zamordowane dziecko w opuszczonym budynku i spokojnie poszedł do domu. Tam przebrał się i uprał ubrania, w którym zabijał 6-latkę. Zacierał ślady z zimną krwią. Tymczasem matka 6-latki zaczęła szukać córki, aż natknęła się na jej zwłoki – informuje „Super Express”.

Mimo tak makabrycznego czynu, morderca nie trafi do więzienia, ponieważ prawo Ukraińskie, osoby dorosłe uznaje od 14 roku życia.

Makabryczna zbrodnia! Zabił żonę na oczach swoich dzieci

15 mln odszkodowania.

Mama Mirosławy wnioskuje o odszkodowanie warte ponad 15 mln złotych. Mieszkańcy Starego Stalowa popierają działania kobiety, ponieważ od dawna zgłaszano, że nastolatek jest niebezpieczny. Wydłubywał kotom oczy, bił i kradł.

Posłanka poczuła, że rodzi pojechała do porodu rowerem!
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?