wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat 11-latek postrzelił się podczas zajęć! Dramatyczne zajęcia online.

11-latek postrzelił się podczas zajęć! Dramatyczne zajęcia online.

Do wypadku doszło w hrabstwie San Joaquin w Kalifornii kiedy młody Adan Llanos brał udział w zajęciach online na platformie Zoom. Chłopiec wyłączył zarówno mikrofon jak i kamerkę tylko po to, aby nikt nie zobaczył rozgrywajacego się dramatu.Jedyną osobą, która usłyszała postrzał była siostra Adana, która była na swoich zajęciach online w pokoju obok. Kiedy tylko usłyszała niepokojące dźwięki wstała zobaczyć co się stało. Chcąc ratować brata szukała pomocy u sąsiadów, ponieważ w domu nie było nikogo pozna nią i chłopcem. Dziewczynka poinformowała także o całym zdarzeniu nauczyciela swojego brata.

Zarówno sąsiad jak i nauczyciel Adana wezwali policję i karetkę pogotowia. Po czym chłopiec został przewieziony do szpitala, ale jego życia nie udała się uratować ponieważ  rany były zbyt poważne.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!


Całą sytuacje wyjaśnia wujek Adana, który dementuje wszystkie plotki jakoby 11-latek sam miał się postrzelić. Luis Llano zapewnia, że chłopiec nigdy nie miał myśli samobójczym, a postrzelenie to tragiczny wypadek.

Był cudownym dzieckiem, pełnym życia i radości. Był najgrzeczniejszym i najsłodszym chłopcem, jakiego kiedykolwiek miałem zaszczyt nazywać moim siostrzeńcem! (…) Nie miał myśli samobójczych! Ten młody człowiek był aniołem, którego mieliśmy zaszczyt poznać! – napisał na swoim Facebooku  Luis Llano.

Kondolencje rodzinie złożył także Paul Warren, wicedyrektor szkoły Woodbridge Elementary, do której uczęszczał 11-latek. Mężczyzna mówi, że od początku pandemii u swoich uczniów zaobserwował gorsze samopoczucie psychiczne, a u niektórych myśli samobójcze.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
11-latek postrzelił się podczas zajęć!
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...