sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Żona słynnego polityka ma poważne problemy!

Żona słynnego polityka ma poważne problemy!


Monika N. usłyszała w styczniu zarzut popełnienia czynu polegającego na poświadczeniu nieprawdy w dokumencie. Sąd niedawno wydłużył areszt tymczasowy jej mężowi – znanemu byłemu politykowi.

Zatajanie majątku

Były polityk KO Sławomir Nowak obecnie przebywa w areszcie, który został przedłużony o kolejne 3 miesiące. Prokuratura podejrzewa go o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, korupcję oraz pranie brudnych pieniędzy.

Nowak miał w sumie przyjąć ponad 3 miliony złotych łapówek. Polityk zasłyną w pewnym momencie gdy było głośno o jego majątku, a przede wszystkim zegarku, który kosztował dużo więcej niż zadeklarował poseł w zeznaniu podatkowym.

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

Żona pomagała?

Śledczy zajęli się również Moniką N., czyli żoną byłego posła. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta, która z pozoru wydawała się ułożoną bizneswoman prowadzącą gabinet stomatologiczny, pomagała mężowi w ukrywaniu majątku, który pochodził z łapówek.

W styczniu 2021 roku Monika N. usłyszała zarzut popełnienia czynu polegającego na poświadczeniu nieprawdy w dokumencie – Powiedziała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka warszawskiej Prokuratury Okręgowe Gazecie Polskiej.

Kobieta nie stawiła się w pierwszym terminie w prokuraturze, jednak usprawiedliwiła ją. Monika N. usłyszała zarzut poświadczenia nieprawdy w dokumentach. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Rząd wprowadzi zmiany! Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich?

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
polityk
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...