wtorek, 19 października, 2021
Godzinnik.pl Polska Żona słynnego polityka ma poważne problemy!

Żona słynnego polityka ma poważne problemy!


Monika N. usłyszała w styczniu zarzut popełnienia czynu polegającego na poświadczeniu nieprawdy w dokumencie. Sąd niedawno wydłużył areszt tymczasowy jej mężowi – znanemu byłemu politykowi.

Zatajanie majątku

Były polityk KO Sławomir Nowak obecnie przebywa w areszcie, który został przedłużony o kolejne 3 miesiące. Prokuratura podejrzewa go o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, korupcję oraz pranie brudnych pieniędzy.

Nowak miał w sumie przyjąć ponad 3 miliony złotych łapówek. Polityk zasłyną w pewnym momencie gdy było głośno o jego majątku, a przede wszystkim zegarku, który kosztował dużo więcej niż zadeklarował poseł w zeznaniu podatkowym.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Żona pomagała?

Śledczy zajęli się również Moniką N., czyli żoną byłego posła. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta, która z pozoru wydawała się ułożoną bizneswoman prowadzącą gabinet stomatologiczny, pomagała mężowi w ukrywaniu majątku, który pochodził z łapówek.

W styczniu 2021 roku Monika N. usłyszała zarzut popełnienia czynu polegającego na poświadczeniu nieprawdy w dokumencie – Powiedziała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka warszawskiej Prokuratury Okręgowe Gazecie Polskiej.

Kobieta nie stawiła się w pierwszym terminie w prokuraturze, jednak usprawiedliwiła ją. Monika N. usłyszała zarzut poświadczenia nieprawdy w dokumentach. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem?! Kto go zastąpi?

Ogromne zmiany w emeryturach! Mniejsze świadczenia już niedługo

Zmiany w emeryturach już niedługo. Niekażdy wie co wydarzy się w najbliższym czasie. Z nowego projektu wynika, że część starszych obywateli zyska,...

Mężczyzna zrobił to kobiecie w pociągu! Nikt nie zareagował

Podczas jazdy pociągiem 35-letni mężczyzna, zgwałcił kobietę. Żaden z pasażerów nie wstał, żeby pomóc kobiecie. Dopiero po ośmiu minutach zareagował pracownik kolei.

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem?! Kto go zastąpi?

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem Polski? Kto go zastąpi? Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Witold Waszczykowski wyjaśnił niejasności w rozmowie w RMF...

Nie żyje znany polityk! Zmarł przez COVID-19

Nie żyje znany polityk. Mężczyzna zmarł przez powikłania związane po zakażeniu koronawirusem. O śmierci polityka poinformowała najbliższa rodzina.

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
polityk

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.