środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Znany ksiądz stanie przed sądem. Miał składać fałszywe zeznania!

Znany ksiądz stanie przed sądem. Miał składać fałszywe zeznania!

Znany radomski ksiądz Stanisław S. stanie przed sądem w Zwoleniu. Prokuratura uważa, że mężczyzna złożył fałszywe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, a także składał nieprawdziwe zeznania.

Wykorzystywanie seksualne

Prokuraturze Okręgowej w Radomiu udało się ustalić, że Stanisław S. w latach 80. oraz 90. wykorzystywał seksualnie dzieci. Wszystkie zdarzenia miały miejsce na obozach harcerskich oraz sportowych, które sam duchowny organizował.

Niestety zarzuty uległy przedawnieniu, a prokuratura nie mogła postawić kapłanowi zarzutów, ani skierować aktu oskarżenia do sądu. Śledztwo zostało umorzone. Jednak w środę odbyła się rozprawa z udziałem duchownego.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Składanie fałszywych zeznań

W środę w sądzie Rejonowym w Zwoleniu rozpoczął się proces w sprawie złożenia fałszywego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, a także składania fałszywych zeznań.

Ksiądz zawiadomił prokuraturę, że jest pomawiany w internecie. Okazało się, że informacje rozprzestrzeniane w sieci dotyczyły nadużyć seksualnych duchownego. Sam ksiądz się do tego nie przyznaje. Ks. Stanisław S w okresie PRL był kapelanem radomskiej „Solidarności”.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
ŹródłoWP/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
ksiądz
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...