środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Znany aktor, a zarazem kandydat PiS do Sejmu jest gwałcicielem?!

Znany aktor, a zarazem kandydat PiS do Sejmu jest gwałcicielem?!

Znany Polski aktor, a także były kandydat PiS do Sejmu pod pozorem sesji fotograficznych wabił, później odkurzał, a na końcu gwałcił bardzo młode dziewczynki. Jedna z nich miała dopiero 14 lat.

Nie potwierdza, nie zaprzecza

Bartłomiej M. co prawda nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, ale także nie zaprzeczył jakoby miał kontakt płciowy z nastolatkami. Aktor zaznaczył, że nastolatki lubiły ostry seks ze starszym od siebie mężczyzną, przemoc, a także robienie im nagich zdjęć.

W czasie gdy te dziewczynki leczyły swoje traumy spowodowane jego zachowaniem, on robił karierę w najlepsze. Grał w filmach, serialach, a w pewnym momencie związał się z PiS-em i startował do Sejmu z ramienia tej partii.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Czy kiedykolwiek odpowie za swój czyn?

Obawiam się, czy i kiedy trafi za kratki. Mówię to jako obrońca w wielu sprawach karnych. Na pewno będzie składał wnioski o odroczenie wykonania kary, wstrzymywał wykonanie wyroku, zasłaniał się doktoratem albo wyjedzie za granicę (ma podwójne obywatelstwo) a wtedy nadal może działać w Internecie – mówił adwokat Bereniki jednej z pokrzywdzonych dziewczyn.

Mechanizm zawsze był taki sam. Przez popularną stronę dla modelek mężczyzna proponował sesję, później mówił o odważniejszych zdjęciach, a później podawał alkohol, który otumaniał dziewczyny. Potem robił im nagie zdjęcia i wykorzystywał je seksualnie. Bartłomiej M. został uznany za winnego, jednak na razie nieprawomocnie.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
aktor
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...