poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Znana, polska celebrytka umiera?! Walczy z nowotworem

Znana, polska celebrytka umiera?! Walczy z nowotworem

Gwiazda wyznała za pośrednictwem Instagrama, że walczy z nowotworem piesi. Celebrytka zaapelowała do Polek, żeby przeprowadzały regularne badania.

Znana
Źródło: Instagram
Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Polska celebrytka choruje na raka

Na swoim profilu na Instagramie, Agnieszka Litwin podzieliła się z fanami smutną wiadomością o nowotworze. Dodatkowo apelowała do wszystkich polek, żeby regularnie uczęszczały na badania i pamiętały o profilaktyce.

Wczoraj wykryto u mnie guza piersi. A właściwie ja go wykryłam przez wymacanie, a lekarz to potwierdził. Piszę o tym z dwóch powodów: pierwszy i nie ma nic ponad to – to nasze zdrowie i życie. Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia. – apelowała ze smutkiem.

PiS jest rakiem

Agnieszka Litwin często przedstawia na swoim Instagramie komentarze, odnośnie otaczającej jej rzeczywistości. Aktorka kabaretu tym razem również w swoim apelu zawarła refleksję, na temat rządzącej partii w Polsce.

A drugi powód jest taki, że nie mogę się od wczoraj pozbyć tego skojarzenia, że PiS jest jak rak. Atakuje najsłabsze ogniwa. Zastrasza. Zżera centymetr po centymetrze. Od środka. Po cichu. Organizm wysyła nam sygnały. A my ze STRACHU zagłuszamy je, udajemy, że nic nie widzimy, nic nie słyszymy, nic nie czujemy. A on przerzuca się na coraz to nowe komórki, zatacza coraz szersze kręgi. A rakowi nie można się poddać. Z rakiem trzeba walczyć. Jeśli ockniemy się zbyt późno, możemy już nie mieć o co. – sŁUCHAMY NA INSTAGRAMIE.

Agnieszka Litwin poinformowała, że jest pod opieką lekarzy i stara się żyć pełnią chwili. Swoim fanom również życzy wszystkiego co dobre, i po raz kolejny apeluje, o regularne badania.

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?