wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kolejne pomysły jak obejść godzinę policyjną. Sprawdź!

Kolejne pomysły jak obejść godzinę policyjną. Sprawdź!

Podczas konferencji dotyczącej większej ilości obostrzeń, wszyscy dowiedzieliśmy się, że w Sylwestra między 19, a 6 rano zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania się. Sprytni przedsiębiorcy już mają pomysły jak obejść prawo.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lubelski przedsiębiorca wymyślił „legalny transport sylwestrowy”. W czasie gdy rząd zachęca nas do pozostania w domu inni myślą o tym jak wyjść na imprezę, a przede wszystkim jak z niej wrócić.

W sieci pojawiają się śmieszne ogłoszenia o sprzedaży atrybutów, które ułatwią przemieszczanie. Stroje policjantów, torby do przewożenia jedzenia czy maski z twarzami znanych polityków, aby spokojnie przejść ulicami miast. Inni dzielą się swoimi pomysłami na Facebook”u. I w ten sposób powstał pomysł na kupienie smyczy i udawanie, że zginał nam pies.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lawetą z sylwestra

Mieszkaniec Lublina, który na co dzień zajmuje się transportem uszkodzonych pojazdów, wymyślił jak wrócić z sylwestra legalnie. Wspomina o tym, że rozporządzenie można legalnie ominąć. Mowa o wykonywaniu czynności służbowych oraz działalności gospodarczej.

Zaproponował legalny transport na terenie Lublina i okolic. W razie gdyby policja chciała skontrolować kierowcę oraz pasażerów to kierowca wykonuje czynności zawodowe, a pasażerowie zaspokajają niezbędne potrzeby związane z bieżącymi sprawami życia codziennego. Jeśli samochód się zepsuł, a oni czekali na holownik to ich potrzebą związaną z życiem codziennym jest powrót do domu.

🚨🚥🚨🚥Na Sylwestra możesz legalnie jechać lawetą. ZAPRASZAM :)🚥🚨🚥🚨 🚨LEGALNY TRANSPORT SYLWESTROWY🚨 Koszt Legalnego…

Opublikowany przez Pawła Quattrę Staszałka Niedziela, 20 grudnia 2020
Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoOnet/Facebook

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
sylwestra
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...