wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Znaleziono karabin Hitlera! Nie uwierzysz gdzie był...

Znaleziono karabin Hitlera! Nie uwierzysz gdzie był…

Robotnicy, którzy wykonywali prace przy basenie przeciwpożarowym odkryli niesamowite znalezisko pochodzące z okresu II wojny światowej.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niecodziennego odkrycia dokonali robotnicy. Pracowali oni przy budowie basenu przeciwpożarowego. Znaleźli oni karabin maszynowy MG 34 z czasów II wojny światowej. Na miejsce niezwłocznie zostały wezwane odpowiednie służby. Policjanci zaraz po przybyciu zabezpieczyli broń.

Zostało ocenione, że karabin jest niemieckiej konstrukcji w bardzo złym stanie. Wilgoć oraz trudne warunki glebowe zniszczyły broń przez lata. Być może po oczyszczeniu i odrestaurowaniu karabin znajdzie swoje miejsce w muzeum.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piła Hitlera

Nazwa pochodzi od charakterystycznego dźwięku, który był ciągły i brzmiał jak piła. W ciągu jednej minuty można było nim wykonać 1200 strzałów, niektórzy podają, że nawet 1800. Po dojściu Adolfa Hitlera do władzy, Niemcy zaczęli stopniowo łamać postanowienia traktatu wersalskiego. Ograniczał on między innymi produkcję broni automatycznej.

Hitler bez skrupułów łamał zakazy. Jego marzeniem był lekki i niezawodny karabin maszynowy. Zlecenie na jego prototyp otrzymała firma Mauser, a nad projektem pracował inżynier Louis Stange z przedsiębiorstwa Rheinmetall. W 1934 roku trafił do produkcji pod oznaczeniem Maschinengewehr 34 (MG34).

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
Źródłoo2

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
karabin
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...