środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Znaleziono ciało 19-letniej kobiety w Warcie!

Znaleziono ciało 19-letniej kobiety w Warcie!

Z Warty wypłynęły zwłoki młodej kobiety. Badania potwierdzają, że jest to zaginiona 19-letnia Natalia.

Zaginięcie młodej kobiety

Natalia zaginęła pod koniec lutego. Przez długi czas trwały poszukiwania zaginionej. Rodzina i przyjaciele do końca mieli nadzieję, że uda się ją odnaleźć całą i zdrową. Niestety ich nadzieje zostały zniszczone.

Wielu z nas od 25 lutego tego roku, kiedy Natalia zaginęła, żyło nadzieją, że uda się Ją odnaleźć całą i zdrową. Pomimo szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej zaangażowaniu wielu osób rodziny, znajomych, obcych osób Natalii nie ma już z nami – napisano na profilu Zaginieni Cała Polska.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Ciało w Warcie

W okolicach poznańskiego osiedla Naramowice wyłowiono zwłoki młodej kobiety. Ciało było w znacznym rozkładzie, co oznaczało, że było w wodzie już jakiś czas. Badania jednak potwierdziły, że to zwłoki 19-letniej Natalii.

Z wielkim żalem i smutkiem w dniu dzisiejszym chcielibyśmy oficjalnie pożegnać 19 letnią Natalię Lick z Poznania….

Opublikowany przez Zaginieni Cała Polska Niedziela, 28 lutego 2021
Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
ŹródłoOnet/Facebook

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
kobiety
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...