wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Śmierć wspaniałej aktorki. Polacy są poruszeni...

Śmierć wspaniałej aktorki. Polacy są poruszeni…

Wspaniała i lubiana kobieta, a przede wszystkim aktorka filmowa oraz teatralna. Wiadomość o śmierci przekazał jej syn.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kacper Lisowski, który jest scenarzystą oraz operatorem jest również synem zmarłej aktorki Hanny Stankówny poinformował o jej śmierci. Odeszła w wieku 82 lat. Pogrzeb odbędzie się 23 grudnia na Warszawskich Powązkach Wojskowych.

Od „Seksmisji” do „Na wspólnej”

Hanna Stankówna zagrała w swoim życiu wiele wspaniałych ról aktorskich. Największą sławę oraz rozpoznawalność zapewniła jej rola Tekli w „Seksmisji”. Urodziła się w 1938 roku w Poznaniu. Już w wieku 19 lat pojawiła się w dramacie Jerzego Kawalerowicza. Pod koniec lat 50. ubiegłego wieku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

aktorka
Hanna Stankówna
Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zagrała w swoim życiu wiele wspaniałych ról, wystąpiła między innymi w kultowym „07 złoś się” czy „Tygrysach Europy”. W młodości zagrała w filmach takich jak „Trędowata” czy „Seksmisja”. Ta ostatnia przyniosła jej ogromną sławę, ponieważ jej gra aktorska zapadła wielu w pamięć.

Po latach gry w filmach wystąpiła również w kilku nowych projektach. W podeszłym wieku zagrała w kilku serialach „Barwy szczęścia”, rola gościnna w „Niani”. Od 2008 roku aktorka wcielała się w rolę Ludwiki w serialu „Na wspólnej”.

Została odznaczona: Medalem 40-lecia PRL, Srebrnym Krzyżem Zasługi oraz złotym Krzyżem Zasługi.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
aktorka
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...