wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Metoda na kłódkę. Złodzieje prześcigają się w pomysłach na kradzieże!

Metoda na kłódkę. Złodzieje prześcigają się w pomysłach na kradzieże!

Na wnuczka, na policjanta ostatnio nawet na bankowca, teraz czas na kłódkę. Złodzieje prześcigają się w tym jak zarobić pieniądze niewielkim nakładem pracy oraz czasu zarobić nie małe pieniądze.Łódzka policja ostrzega przed nową metodą złodziei na kłódkę. Wracamy spokojnie do samochodu, a do klamki mamy przypiętą kłódkę oraz kartkę z instrukcją, w której jest informacja o tym na jaki numer telefony przelać kilkaset złotych blikiem. Co zrobić w takiej sytuacji? Policja apeluje, aby nie ulegać przestępcą, a takie przypadki zgłaszać na najbliższym komisariacie lub wezwać policję na miejsce.

Okres przedświąteczny niestety sprzyja złodziejom. Jesteśmy rozkojarzeni, zabiegani, a nasze myśli wędrują pomiędzy prezentami dla najbliższych, a tym jak ubrać choinkę w tym roku na niebiesko czy jednak czerwień z akcentem złota.

Podczas zakupów wybieramy parkingi przy galeriach handlowych, one wydają nam się najlepszą opcją są blisko, a przede wszystkim wydają się nam bezpieczne najczęściej jest na nich ochrona oraz monitoring. Okazuje się, że nawet jeśli kamery uchwycą złodzieje, identyfikacja go jest później bardzo trudna.

Policjanci ostrzegają przed wyłudzeniem metodą „na kłódkę” W ostatnim czasie użytkownicy pojazdów, parkujący zwłaszcza…

Opublikowany przez Policja Województwa Łódzkiego Wtorek, 15 grudnia 2020
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Kradzież na walizkę

Do takich kradzieży dochodzi najczęściej właśnie na parkingach. Metodę stosuję się do aut, które można uruchomić bezkluczykowo. Systemy te mają działać gdy kluczyk jest w pobliżu kilkunastu centymetrów, maksymalnie kilku metrów. Taka „walizka” (choć może to być też plecak bądź urządzenie wyglądające jak tablet) musi znaleźć się w pobliżu aktywnego kluczyka – w odległości nie większej niż kilka metrów. To nic trudnego, wystarczy, że jeden z przestępców będzie przez chwilę chodził za kierowcą, który ma kluczyk w kieszeni. A drugi stoi przy aucie.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoAuto Świat

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
złodzieje
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...