Gwałt na 6-letniej dziewczynce. 31-latek usłyszał zarzuty

1540
unsplash.com, Bianca Berndt

Zarzut zgwałcenia 6-letniej dziewczynki prokuratura w Jaśle (Podkarpackie) postawiła 31-letniemu mężczyźnie. Podejrzany decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Rosjanie ostrzelali Dniepr. Znaleziono zwłoki dziecka

Zgwałcone dziecko

Sprawę prowadzi policja w Jaśle pod nadzorem tamtejszej Prokuratury Rejonowej. Oficer prasowy jasielskiej policji kom. Piotr Wojtunik przekazał w czwartek PAP, że do zdarzenia doszło w miniony piątek na obiekcie sportowym w miejscowości Osiek Jasielski koło Jasła. Policję zawiadomiła rodzina pokrzywdzonej dziewczynki. Podejrzewanego jeszcze wówczas o popełnienie tego czynu 31-letniego mężczyznę, mieszkańca tej samej gminy, zatrzymano niedługo później.


Matka z dwójką dzieci potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

Jak poinformowała w czwartek PAP prokurator rejonowy w Jaśle Grażyna Krzyżanowska, w niedzielę mężczyzna usłyszał zarzut zgwałcenia 6-letniej dziewczynki. Jak dodała, jest to zbrodnia, za którą grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Mężczyzna w czasie przesłuchania częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jednak ze względu na charakter sprawy prokuratura nie udziela więcej informacji. Podejrzany na wniosek prokuratury, decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.


Śmierć Franciszka Pieczki. Wzruszające słowa podczas pogrzebu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here