środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Zdenerwowany mężczyzna podczas interwencji oblizał długopis i wbił w strażniczkę miejską!

Zdenerwowany mężczyzna podczas interwencji oblizał długopis i wbił w strażniczkę miejską!

Do niecodziennej sytuacji doszło w Krakowie. Podczas interwencji zdenerwowany mężczyzna wbił długopis w rękę strażniczki miejskiej.

Niebezpieczna interwencja

Nietrzeźwy mężczyzna leżał na przystanku MPK w Krakowie. Strażnicy miejscy postanowili interweniować, ponieważ na początku myśleli, że mogło coś się stać. Z daleka ciężko ocenić czy ktoś jest pijany i śpi czy może stracił przytomność.

Gdy pojawili się przy przystankowej ławce zorientowali się, że mają do czynienia z osobą nietrzeźwą. Postanowili zwrócić uwagę mężczyźnie, że siedzisko jest przeznaczone dla osób oczekujących na swój transport, a nie do spania.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Nerwy nie są dobrym doradcą

Zwrócenie uwagi nie przypadło mężczyźnie do gustu, co prawda wstał z ławki, ale zaczął obrażać funkcjonariuszy wykrzykując w ich stronę wulgaryzmy. Funkcjonariusze uznali, że nie może się skończyć na pouczeniu. Postanowili ukarać winnego mandatem.

Sytuacja wyprowadziła mężczyznę z równowagi do tego stopnia, że postanowił wyrzucić do kosza kartkę z danymi do przelewu, a długopis, który dostał od funkcjonariuszki, aby się podpisać, oblizał po czym wbił jej w palec. Sprawca postanowił uciec co doprowadziło do szarpaniny między nim, a strażnikiem miejskim. Ostatecznie zakuto go w kajdanki i przewieziono na policję.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
Źródłoo2/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
długopis
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...