piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Pawłowicz wpadła w furię! Obraża wszystkich na Twitterze!

Pawłowicz wpadła w furię! Obraża wszystkich na Twitterze!

Krystyna Pawłowicz od zawsze dzieliła się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Odkąd została członkiem Trybunału Konstytucyjnego bardzo się uspokoiła. Jednak afera wokół jej osoby stała się punktem zapalnym.

„Nikczemny kłamco”

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaatakowała na Twitterze redaktora naczelnego „Echa Dnia”, który jako pierwszy opublikował informacje dotyczące pożaru w Malinowym Zdroju. „Panie Stanisławie Wróbel, kielecki nikczemny kłamco!” – napisała Pawłowicz.

Dziennikarze o pożarze dowiedzieli się od strażaków. Jako pierwsze informację opublikowało „Echo Dnia”. Podano, że z hotelu ewakuowano około 100 osób. W tym miejscu przebywała również Krystyna Pawłowicz. Jej pobyt w luksusowym SPA, zapewne nigdy nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie przypadek.

Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

Atak na dziennikarza Polska Press

„WSZYSTKO co piszą media z wyjątkiem notatki PAP jest KŁAMSTWEM. Odsyłam do info PAP. I proszę porównać skalę KŁAMSTW lewackich mediów” – w poniedziałek napisała była posłanka PiS.

Kolejne wpisy także miały na celu atak na dziennikarza, który jest również redaktorem naczelnym „Echa Dnia”. Dziennik ten należy do grupy Polska Press, która niedługo ma trafić pod skrzydła Orlenu.

Onet.pl poprosił o komentarz Stanisława Wróbla, który odpowiedział, że informacje zawarte w artykule są prawdziwe. Wszystko zostało potwierdzone przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz osoby przebywające w czasie zdarzenia w Malinowym Zdroju.

Była partnerka ujawnia prawdę o przeszłości mężczyzny!

SMS potwierdza

Słowa dziennikarza brzmią prawdopodobnie, szczególnie po tym jak okazało się, że dyżurny poinformował media o pożarze. Nikt wtedy nie wiedział, że Krystyna Pawłowicz przebywa w Malinowym Zdroju.

Do mediów trafił SMS o treści: „Solec-Zdrój, Hotel Malinowy Zdrój. Pożar lampy oświetleniowej w pom. technicznym zlokalizowanym pod basenem. Dym rozprzestrzenił się na część hotelową. Przed przybyciem JOP ok. 100 gości hotelowych i 15 pracowników zostało ewakuowanych na zewnątrz budynku. Pożar zlokalizowany, trwa oddymianie pomieszczeń. Po zakończeniu działań osoby ewakuowane powrócą do hotelu. Na chwilę obecną brak osób poszkodowanych. Na miejscu zdarzenia 6 zastępów straży. Na miejsce prowadzonych działań udaje się Komendant Powiatowy PSP w Busku-Zdroju”.

Są decyzje sądu dotyczące mandatów w czasie protestów po wyroku TK

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii