niedziela, 9 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Pawłowicz wpadła w furię! Obraża wszystkich na Twitterze!

Pawłowicz wpadła w furię! Obraża wszystkich na Twitterze!

Krystyna Pawłowicz od zawsze dzieliła się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Odkąd została członkiem Trybunału Konstytucyjnego bardzo się uspokoiła. Jednak afera wokół jej osoby stała się punktem zapalnym.

„Nikczemny kłamco”

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaatakowała na Twitterze redaktora naczelnego „Echa Dnia”, który jako pierwszy opublikował informacje dotyczące pożaru w Malinowym Zdroju. „Panie Stanisławie Wróbel, kielecki nikczemny kłamco!” – napisała Pawłowicz.

Dziennikarze o pożarze dowiedzieli się od strażaków. Jako pierwsze informację opublikowało „Echo Dnia”. Podano, że z hotelu ewakuowano około 100 osób. W tym miejscu przebywała również Krystyna Pawłowicz. Jej pobyt w luksusowym SPA, zapewne nigdy nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie przypadek.

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Atak na dziennikarza Polska Press

„WSZYSTKO co piszą media z wyjątkiem notatki PAP jest KŁAMSTWEM. Odsyłam do info PAP. I proszę porównać skalę KŁAMSTW lewackich mediów” – w poniedziałek napisała była posłanka PiS.

Kolejne wpisy także miały na celu atak na dziennikarza, który jest również redaktorem naczelnym „Echa Dnia”. Dziennik ten należy do grupy Polska Press, która niedługo ma trafić pod skrzydła Orlenu.

Onet.pl poprosił o komentarz Stanisława Wróbla, który odpowiedział, że informacje zawarte w artykule są prawdziwe. Wszystko zostało potwierdzone przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz osoby przebywające w czasie zdarzenia w Malinowym Zdroju.

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

SMS potwierdza

Słowa dziennikarza brzmią prawdopodobnie, szczególnie po tym jak okazało się, że dyżurny poinformował media o pożarze. Nikt wtedy nie wiedział, że Krystyna Pawłowicz przebywa w Malinowym Zdroju.

Do mediów trafił SMS o treści: „Solec-Zdrój, Hotel Malinowy Zdrój. Pożar lampy oświetleniowej w pom. technicznym zlokalizowanym pod basenem. Dym rozprzestrzenił się na część hotelową. Przed przybyciem JOP ok. 100 gości hotelowych i 15 pracowników zostało ewakuowanych na zewnątrz budynku. Pożar zlokalizowany, trwa oddymianie pomieszczeń. Po zakończeniu działań osoby ewakuowane powrócą do hotelu. Na chwilę obecną brak osób poszkodowanych. Na miejscu zdarzenia 6 zastępów straży. Na miejsce prowadzonych działań udaje się Komendant Powiatowy PSP w Busku-Zdroju”.

Mężczyzna molestował dziewczynkę chorą na raka!

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura....

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Wojciech D., który niegdyś został wybrany z ramienia PiS na radnego został aresztowany. Członek zarządu powiatu miechowskiego i były zastępca komendanta policji...

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Zmarł młody twórca internetowy Jakub Łozicki pseudonim "Fisza". Młoda aktorka Julia Wróblewska żegna przyjaciela wzruszającym wpisem. Nie żyje...

Uczennica gimnazjum postrzeliła trzy osoby w szkole! ,,To był najgorszy koszmar”

Uczennica gimnazjum postrzeliła swoich rówieśników i nauczycielkę. ,,To był najgorszy koszmar''. Nikt się nie spodziewał takiego zachowania nastolatki w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

64-letni mężczyzna z wielkopolski znęcał się nad swoją 92-letnią matką. Od kilku miesięcy regularnie bił ją i wyzywał. Teraz za to odpowie....

Ida Nowakowska zdradziła jak długo walczyła, aby zostać mamą!

Ida Nowakowska już niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Gwiazda TVP zdradziła, że o ciążę starała się bardzo długo, a droga do szczęścia...
Pawłowicz
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!