środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Aktorka oskarża Łódzką Filmówkę o przemoc i zastraszanie!

Aktorka oskarża Łódzką Filmówkę o przemoc i zastraszanie!

Absolwentka szkoły filmowej w Łodzi na wydziale aktorskim opowiedziała o tym, co dzieje się za murami uczelni. Okazuje się, że przemoc fizyczna oraz psychiczna są na porządku dziennym. Kobieta postanowiła wystosować list otwarty do władz uczelni.

Wieloletnie praktyki poniżania studentów

24-letnia Anna Paliga jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera. Kobieta odważyła się napisać list otwarty do władz uczelni, w którym opisuje praktyki wykładowców, na które przez lata przymykano oko. Poinformowała, że jej działania mają na celu poprawę skandalicznej sytuacji.

Według byłej studentki uczelnia nie daje poczucia bezpieczeństwa i zachowania etyki. Odniosła się również do „przyzwyczajania studentów do zaciskania zębów” od początku drogi w szkole. Jej zdaniem zastraszanie i przemoc nie przygotowują aktora do prawdziwego życia. „Studenci, wychodząc do świata profesjonalnych planów filmowych, nie są przygotowani na stawianie oporu manipulacjom i zastraszaniu. To prowadzi do kontuzji, frustracji, zaburzeń odżywiania, załamań nerwowych…” – napisała.

Szanowni Państwo, na wczorajszej Małej Radzie Programowej Łódzkiej Szkoły Filmowej przedstawiłam swoje stanowisko wobec…

Opublikowany przez Anna Paliga Środa, 17 marca 2021
Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

„Pier***ona szmata, ku**a”

W dalszej części listu kobieta postanowiła nie pozostawać gołosłowna, dlatego przytoczyła konkretne sytuacje oraz nazwiska wykładowców, którzy dopuścili się nadużyć. Z jej wpisu możemy dowiedzieć się jak jeden z prowadzących wpadł w furię i rzucił krzesłem w grającą grupę, czy o tym jak jej koleżanka została pogryziona w czasie warsztatów.

Aktorka opisała również sytuację, w której sama doświadczyła mobbingu ze strony rektora. Opisała sytuację, gdy podczas prób nad pracą dyplomową, prowadzący wpadał w furię i wielokrotnie nazywał ją „pier***oną szmatą, kur**”. Kobieta podobno poinformowała władze uczelni o tym występku, jednak nie zareagowały one na jej skargę.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki mężczyzny

Przy Sopockim molo dokonano makabrycznego odkrycia. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny. Ciało mężczyzny Odkrycia...

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.
aktorka
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...