poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Zbigniew Boniek zostanie pobity? Najman pozwolił na bicie kobiet!

Zbigniew Boniek zostanie pobity? Najman pozwolił na bicie kobiet!

Na gali rozpoznawalnego pięściarza MMA-VIP 3, która miała miejsce 29 października, odbyła się walka w formule damsko-męskiej. Mało tego, sam Marcin Najman bił się z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim, któremu stawiane są zarzuty znęcania się nad rodziną.

Bicie kobiet
Źródło: Youtube
Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków

Bicie kobiet

Po wyrzuceniu Marcina Najmana z federacji FAME MMA – za niesportowe zachowanie – pięściarz postanowił założyć własną galę. Na niej właśnie odbywają się amatorskie walki, przeplatane z bardziej sportowymi.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

Nierówny bój

W karcie walk już od dłuższego czasu mogliśmy ujrzeć zapowiadaną walkę damsko-męską. Jak się okazało, nie jedna a dwie walki odbyły się w powyższej formule. Obie z nich wygrali mężczyźni przez techniczny nokaut. Komentarze internautów w głównej mierze wybrzmiewają negatywnie, na temat federacji jak i Marcina Najmana.

Bicie kobiet
Źródło: Twitter/Duke
Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Damski bokser kontra Najman?

Ryszard Dąbrowski znany pod pseudonimem „Szczena”, wystąpił na gali MMA-VIP 3, stając w szranki z Marcinem Najmanem. Jeszcze przed pojedynkiem, doszło do wielu mniejszych bądź większych konfliktów między zawodnikami. Włodarz gali podkreślał, że najbardziej oburzyły go doniesienia, na temat przemocy domowej w rodzinie Szczeny.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa

Zbigniew Boniek kontra El Testosteron

Na koniec gali, Marcin Najman wyznał w oktagonie, kogo widzi jako przeciwników dla siebie. Warto dodać, że pięściarz niedawno skończył swoją karierę, w walce z „Taxi Złotówą”

Ja na dzisiaj mam jeszcze dwóch rywali, z którymi mógłbym wyjść do oktagonu. Są nimi Jacek „Przygłup Murański i Zbyszek Boniek, bo to taki cwaniaczek.

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?