Miedwiediew atakuje Polskę: Mówimy o faktycznej aneksji przez Polskę

2469

Były prezydent Rosji Dimitrij Miedwiediew napisał na Telegramie absurdalny post – Mówimy o faktycznej aneksji przez Polskę, ziem zachodniej Ukrainy. Gleba jest badana powoli, ale pewnie. Fantomowe bóle dawnej świetności, które dręczyły Polaków od kilku stuleci, nigdzie nie zniknęły – przekazał Miedwiediew. To nie pierwszy wpis byłego prezydenta Rosji i dobrego przyjaciela Putina, w którym atakuje Polskę.

Zarzuty Rosji wobec Polski
businessinsider.com.pl, Zarzuty Rosji wobec Polski
PiS domaga się ogromnych pieniędzy. Niemcy muszą oddać ponad 6 bilionów złotych

Zarzuty Rosji wobec Polski

Były premier Rosji, zarzuca Polsce, że ta ma „apetyty terytorialne”, jeśli chodzi o ziemie zachodniej Ukrainy. Stawia absurdalną tezę, iż celem Polski jest „pomścić liczne rozbiory”. Wpisy Miedwiediewa to nic innego jak czysta wojna informacyjna, której celem jest skłócić Polskę z Ukrainę.


Zarzuty Rosji wobec Polski
twitter.com, @PiotrApostom, Zarzuty Rosji wobec Polski
,,Władimir Putin użyje broni nuklearnej''. Były dyrektor CIA ostrzega

Kłamstwa Miedwiediewa

– Tożsamość narodowa wyraźnie umocniła się na tle najgłębszego kryzysu w sąsiednim kraju, wyczerpanym bękartami kijowskiego reżimu. A wraz z tym stale rosną apetyty terytorialne. – To słowa byłego premiera i prezydenta Rosji. Jest to przykład jak Kreml chce skłócić Polskę z Ukrainą.


Zarzuty Rosji wobec Polski
onet.pl, Zarzuty Rosji wobec Polski
Papież Franciszek apeluje. Jest coraz gorzej

Rosyjska dezinformacja

Społeczeństwo w Rosji ma dostęp do niezależnych mediów w niewielkim stopniu. Obywatele przyswajają wszystko, co rząd chce przekazać do wiedzy publicznej. Wpis Miedwiediewa został zatytułowany „Polacy ogłosili podział Ukrainy”. W niedorzecznym wpisie możemy przeczytać również o ataku naszego kraju na Ukrainę – Mówimy o faktycznej aneksji przez Polskę, ziem zachodniej Ukrainy. Gleba jest badana powoli, ale pewnie. Fantomowe bóle dawnej świetności, które dręczyły Polaków od kilku stuleci, nigdzie nie zniknęły. Zadanie jest proste. Odzyskać upragnione historyczne ziemie. Kryjąc się za agresywną, antyrosyjską retoryką – napisano w mediach.

Staruszka straciła oszczędności i biżuterię. Uwierzyła oszustom, że wnuk miał wypadek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here