środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Zamordowano 21-latka! Podejrzana o zabójstwo jest jego partnerka!

Zamordowano 21-latka! Podejrzana o zabójstwo jest jego partnerka!

Nie żyje młody mężczyzna, w chwili śmierci miał zaledwie 21 lat. Okoliczności tragedii skłoniły prokuraturę do wszczęcia śledztwa. Podejrzana o zabójstwo jest jego partnerka.

Nie żyje Igor Wyszyński – Karłoski

Informacja o śmierci młodego mężczyzny obiegła media na początku maja. 21-latek był studentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także wieloletnim wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Lublina.

partnerka
Igor Wyszyński – Karłoski (źródło: fakt.pl)
Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Nowe, niepokojące doniesienia o śmierci młodego Radnego

Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że Karłoski ostatni wieczór przed śmiercią miał spędzić w Warszawie u swojej partnerki Karoliny B. Podobno widziany był na warszawskim Wilanowie w jednym z apartamentowców. Tam między 21-latkiem, a partnerką miało dojść do awantury.

W trakcie awantury kobieta rzekomo wbiła nóż w brzuch Igora. Gdy ranny mężczyzna zaczął uciekać, ta miała ruszyć za nim. Zdarzenie podobno widzieli sąsiedzi Karoliny B. Igor Wyszyński – Karłoski trafił po ataku do szpitala, gdzie kilka dni później zmarł.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
partnerka
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...