wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Zaginął mężczyzna! Został po nim tylko samochód...

Zaginął mężczyzna! Został po nim tylko samochód…

Zaginął Patryk Niklewski. Mężczyzna ostatni raz widziany był sobotę późną nocą w okolicach Łasina w województwie kujawsko-pomorskim. W tej samej miejscowości został odnaleziony jego samochód.

Poszukiwania

Mężczyzna ostatni raz widziany był koło godziny 3 nad ranem z soboty na niedzielę w miejscowości Słup koło Łasina. Miał jechać do swojej dziewczyny, jednak nigdy tam nie dotarł. Ostatni kontakt z nim miała jego partnerka o godzinie 2:45.

Patryk Niklewski poruszał się samochodem marki BMW E46 o numerach rejestracyjnych CGR. Koło godziny 3:30 jego pojazd dachował. W rozbitym samochodzie funkcjonariusze policji nie odnaleźli mężczyzny. Nie było go również w najbliższej okolicy. W rowie za to znaleziono jego dokumenty, telefon oraz okulary.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Rysopis

W dniu zaginięcia Patryk Niklewski ubrany był w szarą bluzę z czarnymi rękawami oraz spodnie jeansowe z dużą ilością kieszeni.

Wygląd zewnętrzny:

  • Wzrost: około 180 centymetrów,
  • Budowa ciała: szczupła,
  • Włosy: krótkie, brązowe,
  • Kolor oczu: zielone,
  • Cechy charakterystyczne: blizna z prawej strony głowy po trepanacji czaszki.
Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
mężczyzna
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...