środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Zaginął 38-letni mężczyzna wraz z dwójką małych dzieci!

Zaginął 38-letni mężczyzna wraz z dwójką małych dzieci!

Policja poszukuje 38-letniego mężczyzny oraz dwójki jego małych dzieci. Opuścili swoje miejsce zamieszkania i ślad po nich zaginął.

Poszukiwania ojca i dzieci

Policja cały czas poszukuje mężczyzny, który zaginął wraz z dwójką swoich dzieci. 38-latek wyszedł wraz z 8-letnim synem oraz 4-letnią córką z domu i ślad po nich zaginął. Nie poinformował nikogo dokąd wychodzi, ani kiedy wróci.

Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z nikim ze swojej rodziny, ani znajomych. Tomasz Szabelski jest mieszkańcem gminy Bodzechów w powiecie ostrowieckim. 18 maja oddalił się od miejsca zamieszkania i ślad po nim zaginął.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Rysopis

38-letni Tomasz Szabelski jest mieszkańcem województwa Świętokrzyskiego. Policja nie wyklucza, że może być na terenie całej Polski lub za granią. Według opisu policji mężczyzna ma 150-160 cm, szczupłą sylwetkę, krótkie włosy ciemny blond, lekko garbaty noc, a jego znakiem szczególnym są okulary korekcyjne.

4-latka ma około 100 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma jasne włoski do ramion oraz mały, prosty nos. Z kolei 8-latek ma około 125 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz krótkie włosy w kolorze ciemny blond.

38
Zaginiony 38-latek
Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
ŹródłoRadio Zet/WP

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
38
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...